Povezane vesti

Šapić: Ostalo manje od 15 splavova za uklanjanje sa Savskog šetališta

Šapić: Ostalo manje od 15 splavova za uklanjanje sa Savskog šetališta

Euronews 31.03.2024
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da je za uklanjanje ostalo manje od 15 splavova sa Savskog šetališta, od početnih 77. "Krenuli smo sa njih 77 koji treba da se uklone i u celom tom procesu imao sam protiv sebe… »
Aleksandar Šapić: Ostalo manje od 15 splavova za uklanjanje sa Savskog šetališta

Aleksandar Šapić: Ostalo manje od 15 splavova za uklanjanje sa Savskog šetališta

Danas 31.03.2024
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da je za uklanjanje ostalo manje od 15 splavova sa Savskog šetališta, od početnih 77. Krenuli smo sa njih 77 koji treba da se uklone i u celom tom procesu imao sam protiv sebe… »
Šapić o borbi sa splavovima na Novom Beogradu: Imao sam protiv sebe čitavu jednu duboku državu

Šapić o borbi sa splavovima na Novom Beogradu: Imao sam protiv sebe čitavu jednu duboku državu

Nova 31.03.2024
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da je za uklanjanje ostalo manje od 15 splavova sa Savskog šetališta, od početnih 77. „Krenuli smo sa njih 77 koji treba da se uklone i u celom tom procesu imao sam protiv… »

Vesti dana »