Povezane vesti
Graničnim policajcima povećane kazne zbog krijumčarenja migranata
IndeksOnline 31.03.2024
BEOGRAD – Apelacioni sud u Beogradu povećao je za po šest meseci kazne zatvora penzionisanom i aktivnom pripadniku granične policije zbog krijumčarenja migranata i pravosnažno ih osudio na kazne zatvora od po tri i po godine. Usvajanjem žalbe tužilaštva… »
Graničnim policajcima povećane kazne zbog krijumčarenja migranata: Dodatnih šest meseci zatvora za graničare
Euronews 31.03.2024
Apelacioni sud u Beogradu povećao je za po šest meseci kazne zatvora penzionisanom i aktivnom pripadniku granične policije zbog krijumčarenja migranata i pravosnažno ih osudio na kazne zatvora od po tri i po godine. Usvajanjem žalbe tužilaštva… »
Graničnim policajcima povećane kazne zbog krijumčarenja migranata
Telegraf 31.03.2024
Graničnim policajcima povećane kazne zbog krijumčarenja migranata. Apelacioni sud u Beogradu povećao je za po šest meseci kazne zatvora penzionisanom i aktivnom pripadniku granične policije zbog krijumčarenja migranata i pravosnažno ih osudio na kazne… »
Vesti dana »
Katastrofa za Brazil, navijači ovo nikako nisu želeli da vide - košmar na Mundijalu i najgora moguća vest VIDEO
Nova pre 26 minutajoš 5 povezanih
Ko je dr Vladimir Kecmanović, otac dečaka koji je pucao u „Ribnikaru“?
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Navročki presekao: Poljska oduzela Zelenskom najviše odlikovanje, Kijev odmah uzvratio: "To koristi samo Moskvi"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana





