Povezane vesti

Devojčica se prvi put ošišala sa osam godina da bi donirala kosu

Devojčica se prvi put ošišala sa osam godina da bi donirala kosu

Niške vesti 31.03.2024
“Nisam sigurna da li je to videla na televiziji ili čula od drugarice, ali je jednog dana došla i rekla da bi želela nekom detetu mogla da pomogne jer ima zaista dugu kosu. Zaista sam se oduševila kada sam to čula jer znam koliko joj je kosa… »
Kosu dugačku metar Mila (8) ošišala i donirala

Kosu dugačku metar Mila (8) ošišala i donirala

Jugmedia 31.03.2024
Osmogodišnja Mila Vasić, poreklom iz Niša, prvi put od rođenja ošišala se ove sedmice i to da bi donirila svoju kosu deci koja se leče od raka. Njena kosa bila je dugačka do ispod kolena, a za donaciju je dala svoje guste i negovane vlasi više od… »
Devojčica poreklom iz Niša prvi put se ošišala sa osam godina da bi donirala svoju kosu

Devojčica poreklom iz Niša prvi put se ošišala sa osam godina da bi donirala svoju kosu

Radio sto plus 31.03.2024
Milina mama Sonja Savić Vasić kazala je za agenciju Beta da je njena ćerka došla na ideju da pokloni najveći deo svoje kose pre par meseci i pre par dana u frizerskom salonu u Nišu ošišali su joj kosu dužine oko metar. “Nisam sigurna da li je… »
Jedini loš trening je onaj koji niste odradili – POKRENI se jer MOŽEŠ

Jedini loš trening je onaj koji niste odradili – POKRENI se jer MOŽEŠ

Niške vesti 31.03.2024
Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.… »
Jedini loš trening je onaj koji niste odradili – POKRENI se jer MOŽEŠ

Jedini loš trening je onaj koji niste odradili – POKRENI se jer MOŽEŠ

Niške vesti 31.03.2024
Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.… »

Vesti dana »