Povezane vesti

Novače, uzmi mene za trenera! Najtrofejniji svih vremena Đokoviću poslao poruku po sinu

Novače, uzmi mene za trenera! Najtrofejniji svih vremena Đokoviću poslao poruku po sinu

Mondo 31.03.2024
Amerikanac se direktno obratio Srbinu i ponudio da mu pomogne. Amerikanac se direktno obratio Srbinu i ponudio da mu pomogne. Bivši američki teniser Džimi Konors (71) ponudio se Novaku Đokoviću da mu bude novi trener posle odlaska Gorana… »
Teniska legenda želi da bude Novakov novi trener: "Ako se ukaže prilika..."

Teniska legenda želi da bude Novakov novi trener: "Ako se ukaže prilika..."

Kurir 31.03.2024
Ko će biti novi trener Novaka Đokovića? Ovo pitanje muči čitav teniski svet, a sada se prvom reketu planete sam ponudio i legendarni Džimi Konors. On se u svom podkastu dotakao prekida saradnje Đokovića i Ivaniševića. - Dobro je stvari nekad… »
Evo ko bi mogao da bude novi trener Novaka Đokovića: Najtrofejniji u istoriji se nudi Srbinu

Evo ko bi mogao da bude novi trener Novaka Đokovića: Najtrofejniji u istoriji se nudi Srbinu

Telegraf 31.03.2024
Osvajač 109 ATP titula bi dobro razmislio... Najbolji teniser sveta Novak Đoković nedavno je raskinuo saradnju sa svojim, sada već bivšim, trenereom Goranom Ivaniševićem, a danima posle toga spekuliše se o imenu koje bi moglo da ga nasledi. Jedan… »

Vesti dana »