Povezane vesti

"Kada smo Saša i ja čuli prvu vest..." Suzana Jovanović se oglasila povodom slučaja male Danke: Znamo ljude...

"Kada smo Saša i ja čuli prvu vest..." Suzana Jovanović se oglasila povodom slučaja male Danke: Znamo ljude...

Kurir 31.03.2024
Pevačica Suzana Jovanović progovorila je o nestanku male Danke Ilić (2) i izrazila zabrinutost celom situacijom. Suzana kaže da su i ona i njen suprug Saša Popović verovali da će je pronaći brzo, ali do toga još uvek nije došlo. - Kada smo Sale… »
"Nemoguće da je dete nestalo kao mehur od sapunice": Suzana Jovanović o nestanku male Danke: "Zavladala je panika"

"Nemoguće da je dete nestalo kao mehur od sapunice": Suzana Jovanović o nestanku male Danke: "Zavladala je panika"

Blic 31.03.2024
Nestanak male Danke Ilić (2) potresao je čitav region, a tim povodom sada su se oglasili i Suzana Jovanović i Saša Popović. Suzana ističe da ne gubi nadu i da veruje da će uskoro stići lepe vesti o Dankinom pronalasku. - Kada smo Sale i ja čuli… »
Reakcija o nestanku Danke stigla i od Saše Popovića i njegove supruge: "Zavladala je panika, nemoguće je..."

Reakcija o nestanku Danke stigla i od Saše Popovića i njegove supruge: "Zavladala je panika, nemoguće je..."

Telegraf 31.03.2024
Pevačica izrazila zabrinutost. Pevačica Suzana Jovanović progovorila je o nestanku male Danke Ilić (2) i izrazila zabrinutost celom situacijom. Suzana kaže da su i ona i njen suprug Saša Popović verovali da će je pronaći brzo, ali do toga još… »

Vesti dana »