Povezane vesti

Sandru Rešić napastvovao muškarac: Dodirivao je po intimnim delovima, pa povukao: "Nisam znala šta me je snašlo"

Sandru Rešić napastvovao muškarac: Dodirivao je po intimnim delovima, pa povukao: "Nisam znala šta me je snašlo"

Blic 31.03.2024
Pevačica Sandra Rešić doživela je veliku neprijatnost na jednom nastupu kada ju je fan napao. Muškarac je navodno najpre zamolio Sandru za fotografiju, nakon čega je privukao ka sebi i pokušao da je dodiruje po zadnjici. - Sandra je profesionalno… »
Sandru Rešić muškarac pokušao da napastvuje! Nakon nastupa je ščepao i počeo da je dodiruje po zadnjici, reagovalo…

Sandru Rešić muškarac pokušao da napastvuje! Nakon nastupa je ščepao i počeo da je dodiruje po zadnjici, reagovalo…

Kurir 31.03.2024
Kako jedan portal saznaje, poznatu pevačicu i bivšu učesnicu rijalitija Zadruga, Sandru Rešić pokušao je da napastvuje fan posle nastupa. Naime, kako je otkrio izvor koji se zatekao na licu mesta, fan je Sandru zamolio za zajedničku fotografiju, na… »
Oglasila se Sandra Rešić nakon vesti da je umalo napastvovana: Istina je, nisam znala šta me je snašlo, pao je na pod...

Oglasila se Sandra Rešić nakon vesti da je umalo napastvovana: Istina je, nisam znala šta me je snašlo, pao je na pod...

Kurir 31.03.2024
Sve je pogodila vest koja se pojavila u javnosti o tome da je nepoznati muškarac pokušao da napastvuje Sandru Rešić posle jednog njenog nastupa. - Sandra je profesionalno odradila nastup, a na kraju je dobila brojne poklone i poruke od svojih fanova… »

Vesti dana »