Povezane vesti

Vesna priznala: Znala sam šta Melina radi, ona se sama hvalila, Đole mi nije dao da kažem Harisu

Vesna priznala: Znala sam šta Melina radi, ona se sama hvalila, Đole mi nije dao da kažem Harisu

Svet & Skandal 31.03.2024
Vesna Đogani o Melini rekla šta misli Pevač Haris Džinović zvanično se razveo od supruge Meline pre tri dana u Prvom osnovnom sudu u Beogradu. Njihov razvod izazvao je veliku pažnju javnosti i mnoge poznate ličnosti su iznele svoje mišljenje, a… »
Bila je grozna, htela sam da kažem Harisu! Vesna o Melininim prevarama: Hvalila se šta je radila

Bila je grozna, htela sam da kažem Harisu! Vesna o Melininim prevarama: Hvalila se šta je radila

Mondo 31.03.2024
Vesna Đogani otkrila je šta je Melina Džinović radila pre razvoda i zašto nije sve rekla Harisu, iako je planirala to da uradi. Vesna Đogani otkrila je šta je Melina Džinović radila pre razvoda i zašto nije sve rekla Harisu, iako je planirala to… »
„Bila je grozna, hvalila se šta radi, htela sam sve da kažem Harisu“: Vesna Đogani progovorila o neverstvu Meline…

„Bila je grozna, hvalila se šta radi, htela sam sve da kažem Harisu“: Vesna Đogani progovorila o neverstvu Meline…

Nova 31.03.2024
Pevač Haris Džinović nedavno se razveo od Meline sa kojom ima dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu. On je za domaće medije rekao da su se već neko vreme udaljavali, ali i da ga je Melina varala, te da se nije pojavila ni na sudu prili8kom razvoda… »
(Video): "Baš je bila grozna, htela sam da kažem Harisu sve" Vesna Đogani oštro o prevari Meline Džinović: "Svima se…

(Video): "Baš je bila grozna, htela sam da kažem Harisu sve" Vesna Đogani oštro o prevari Meline Džinović: "Svima se…

Blic 31.03.2024
Razvod Meline i Harisa Džinovića izazvao je mnogo reakcija, a sada se tim povodom oglasila i pevačica Vesna Đogani. Vesna je otkrila da je od ranije upućena u to šta je Melina radila, te da nije mogla da se načudi kada je čula sve priče. - Ja sam… »
Melini sad ni lepe reči o njenoj deci ne pomažu: Sin je jako ljut na nju

Melini sad ni lepe reči o njenoj deci ne pomažu: Sin je jako ljut na nju

Svet & Skandal 31.03.2024
Deca Harisa i Meline teško su podnela razvod roditelja Od kada je odjeknula vest da se Haris i Melina Džinović razvode nakon više od dve decenije zajedničkog života, javnost ne prestaje da priča o njima. Iako su se uvek trudili da privatnost svoje… »

Vesti dana »