Povezane vesti
Deniz Undav doneo bod fudbalerima Štutgarta u 98. minutu protiv Hajdenhajma
IndeksOnline 31.03.2024
ŠTUGART – Fudbaleri Štutgarta i Hajdenhajma odigrali su večeras nerešeno, 3:3 (1:0) u meču 27. kola nemačke Bundeslige. Golove za Štutgart postigli su Seru Girasi u 41, Angel Stiler u 53. i Deniz Undav u osmom minutu nadoknade vremena. Strelci za goste… »
Mega sve bliže četvrtom mestu pred plej - of: Split razbijen u Beogradu, sjajni Đurišić dominirao!
Kurir 31.03.2024
Košarkaši Mege pobedili su večeras kao domaćini u Beogradu ekipu Splita sa 92:78 (22:25, 27:17, 25:19, 18:17), u meču 25. kola regionalne ABA lige. Megu su do pobede predvodili Nikola Đurišić sa 31 i Stefan Miljenović sa 20 poena. Kod Splita bolji od… »
Švabe prosule dva gola pa spašavali bod: Štutgart u 98. minutu do remija protiv Hajdenhajma
Kurir 31.03.2024
Fudbaleri Štutgarta i Hajdenhajma odigrali su večeras u Štutgartu nerešeno 3:3, u meču 27. kola nemačke Bundeslige.Vodio je Štutgart sa 2:0 golovima Serhu Girasija u 41. i Angela Stilera 53. minutu. Hajdenhajm je do preokreta stigao autogolom Aleksandera… »
Štutgart prosuo dva gola viška, pa se u osmom minutu nadoknade spasio poraza od Hajdenhajma
Telegraf 31.03.2024
Neshvatljiv pad u igri domaćih... Fudbaleri Štutgarta odigrali su nerešeno 3:3 sa ekipom Hajdenhajma, u okviru 27. kola Bundeslige. Domaći sastav je imao dva gola prednosti, da bi u poslednjim trenucima susreta ipak stigao do boda. Domaćin je dobro… »
Vesti dana »

Pešićevih '12 žigosanih': Pohod Srbije na evropsko košarkaško zlato
BBC News pre 42 minutajoš 42 povezane

Srbijo, spremi se: Evo kad kreće novi toplotni talas, temperatura ide preko 35 stepeni
Pravda pre 6 satijoš 25 povezanih

Gužve na graničnim prelazima Srbije tokom povratnog talasa sa zadržavanjima do četiri sata
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 18 povezanih