Povezane vesti

"Novinari su me blatili uz moje odobrenje!" Velika ispovest Igora Kostića, rešio da se skroz povuče, otkrio intimu o Mini

"Novinari su me blatili uz moje odobrenje!" Velika ispovest Igora Kostića, rešio da se skroz povuče, otkrio intimu o Mini

Kurir 31.03.2024
Muzičar Igor Kostić, poznatiji kao Igor X se pre par godina povukao sa javne scene i odlučio da više neće snimate pesme, kao i da će pevanje staviti po strani. On je pokrenuo privatni biznis od kog sad živi, a reč je o studiju za potrebe video… »
ISPOVEST „Povlačim se iz javnosti, estrada je lažni sjaj“: Igor X nakon 20 godina karijere odlazi u ilegalu, progovorio o…

ISPOVEST „Povlačim se iz javnosti, estrada je lažni sjaj“: Igor X nakon 20 godina karijere odlazi u ilegalu, progovorio o…

Nova 31.03.2024
U novoj epizodi emisije "Ispovest" svoju životnu priču je ispričao Igor Kostić. Muzičar Igor Kostić, poznatiji kao Igor X se pre par godina povukao sa javne scene i odlučio da više neće snimate pesme, kao i da će pevanje staviti po strani. On je… »
„20 godina sam jurio hit, a onda shvatio da ne želim popularnost“: Igor X odustao od pevanja i pokrenuo ozbiljan biznis

„20 godina sam jurio hit, a onda shvatio da ne želim popularnost“: Igor X odustao od pevanja i pokrenuo ozbiljan biznis

Nova 31.03.2024
Večeras od 20 časova pratite autorsku emisiju Nemanje Vasiljevića - u "Ispovest" dolazi Igor X. Večeras od 20 časova na portalu i Jutjub kanalu Nova.rs pratite emisiju „Ispovest“ autora i voditelja Nemanje Vasiljevića u kojoj je svoju životnu… »

Vesti dana »