Povezane vesti

"SAD ću vam ispričati pravu istinu o nestanku Danke" Ujak o kobnom trenu u danu nestanka! Ukazao na važan detalj s poslednje…

"SAD ću vam ispričati pravu istinu o nestanku Danke" Ujak o kobnom trenu u danu nestanka! Ukazao na važan detalj s poslednje…

Kurir 01.04.2024
"Ispričaću vam sada pravu istinu i sve što se zapravo desilo toga dana. Zato, krenimo redom..." Tim rečima je rođeni brat Ivane Ilić, majke nestale Danke Ilić (2), počinje priču o kobnim minutima u kojima je 26. marta u Banjskom polju kod Bora… »
Prva izjava oca Danke Ilić nakon nestanka ćerke Spomenuo 3 ključne stvari: "Želim da se vrati kući živa i zdrava"

Prva izjava oca Danke Ilić nakon nestanka ćerke Spomenuo 3 ključne stvari: "Želim da se vrati kući živa i zdrava"

Kurir 01.04.2024
Miloš Ilić (30), otac nestale devojčice Danke Ilić iz Bora, dao je večeras prvu izjavu posle nestanka svoje ćerke u Banjskom polju prošlog utorka. - Samo želim da se moja ćerka vrati kući živa i zdrava! Policija radi svoj posao i ja njima… »
Oglasio se otac Danke ilić

Oglasio se otac Danke ilić

B92 01.04.2024
Miloš Ilić (30), otac nestale devojčice Danke Ilić iz Bora, dao je večeras prvu izjavu posle nestanka svoje ćerke u Banjskom polju prošlog utorka. "Samo želim da se moja ćerka vrati kući živa i zdrava! Policija radi svoj posao i ja njima… »
Jurić: Mreža „vajber” postaje deo platforme „Pronađi me”

Jurić: Mreža „vajber” postaje deo platforme „Pronađi me”

Politika 01.04.2024
Direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić rekao je sinoć da je platforma „Pronađi me” ispunila očekivanja, ali da postoji jedan tehnički nedostatak – mobilni operateri nemaju kapacitete da u jednom momentu obaveste sve građane… »
Detalji iz života majke i oca nestale Danke: Porodična tragedija Ivane u srednjoj školi, skoro se preselili u Bor

Detalji iz života majke i oca nestale Danke: Porodična tragedija Ivane u srednjoj školi, skoro se preselili u Bor

Mondo 01.04.2024
Ovo su setalji života porodice nestale devojčice Danke. Ovo su setalji života porodice nestale devojčice Danke. Miloš i Ivana Ilić, otac i majka Danke Ilić koja je misteriozno nestala u Banjskom polju kod Bora 26. marta, danima su dolazili u… »
"Prošao sam poligraf" Dankin pradeda za Kurir: Molimo Boga da je ona na snimku! Otkriva gde se nalazi dankin brat

"Prošao sam poligraf" Dankin pradeda za Kurir: Molimo Boga da je ona na snimku! Otkriva gde se nalazi dankin brat

Kurir 01.04.2024
"Molimo Boga da je Danka na snimku, samo da je živa i zdrava gdegod da je, svi se uzdamo u to", sa strepnjom je izgovorio Ivanin deda novinarkama Kurira. Već sedmi dan nema vesti o dvogodišnjoj devojčici, kobnog 26. mart ujedinila je ne samo meštane… »
"Majka nije u stanju da kaže sve" Ivanin deda bio na poligrafu: Evo šta je rekao o imanju na kom je nestala devojčica

"Majka nije u stanju da kaže sve" Ivanin deda bio na poligrafu: Evo šta je rekao o imanju na kom je nestala devojčica

Mondo 01.04.2024
Pradeda nestale devojčice Danke, takođe je bio na poligrafu. Pradeda nestale devojčice Danke, takođe je bio na poligrafu. Deda Dankine majke, tj. pradeda devojčice za svoju unuku kaže da je sve vreme u šoku, kao i to da Ivana očigledno nije u… »
Jurić: Platforma "Pronađi me" ispunila očekivanja

Jurić: Platforma "Pronađi me" ispunila očekivanja

RTV 01.04.2024
BEOGRAD - Direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić ocenio je da je platforma "Pronađi me" ispunila očekivanja i da će, ako nestala devojčica Danka Ilić bude pronađena živa, platforma ispuniti svrhu svog uvođenja. On je naveo da… »
Mediji: Svi članovi Dankine porodice u policiji

Mediji: Svi članovi Dankine porodice u policiji

B92 01.04.2024
Svi članovi porodica majke i oca nestale Danke Ilić (2) danas i narednih dana će davati izjave u policiji, pišu Novosti. List navodi da će danas izjave davati brat i otac Dankine majke, devojčicini ujak i deda. Za devojčicom Dankom traga se već… »
Cela porodica nestale Danke opet u policiji! Radi se na rasvetljavanju nelogičnosti u slučaju

Cela porodica nestale Danke opet u policiji! Radi se na rasvetljavanju nelogičnosti u slučaju

Mondo 01.04.2024
Cela porodica nestale Danke će opet ići na ispitivanje u policiju kako bi se rasvetlio slučaj. Cela porodica nestale Danke će opet ići na ispitivanje u policiju kako bi se rasvetlio slučaj. Svi članovi porodice majke i oca nestale Danke Ilić (2)… »
Ujak Danke Ilić u policiji: Daje iskaz o sestričini i njenom nestanku

Ujak Danke Ilić u policiji: Daje iskaz o sestričini i njenom nestanku

Blic 01.04.2024
Ujak Danke Ilić došao je danas oko 11 sati u policijsku stanicu u Boru gde daje izjavu povodom nestanka sestričine Danke Ilić (2). On je u policijsku stanicu došao sam i brzim hodom otišao da da iskaz. - Ispričaću vam sada pravu istinu i sve što… »
„Ona je dozivala, tražila, gledala svuda ali Danke nigde nije bilo“: Oglasio se ujak male Danke o minutima koji su…

„Ona je dozivala, tražila, gledala svuda ali Danke nigde nije bilo“: Oglasio se ujak male Danke o minutima koji su…

Nova 01.04.2024
Stefan Dragomirović, rođeni brat Ivane Ilić, majke nestale Danke Ilić (2), govorio je o minutima koji su prethodili nestanku devojčice 26. marta u Banjskom polju kod Bora prilikom čega je istakao da brojne infomracije koje su se pojavile u medijima… »
Ispričaću vam SAD šta se zapravo desilo! Ujak pokazao poslednju sliku male Danke pre nestanka i otvorio dušu

Ispričaću vam SAD šta se zapravo desilo! Ujak pokazao poslednju sliku male Danke pre nestanka i otvorio dušu

Mondo 01.04.2024
Stefan Dragomirović, ujak Danke Ilić, pokazao je poslednju fotografiju male Danke pre nestanka. Stefan Dragomirović, ujak Danke Ilić, pokazao je poslednju fotografiju male Danke pre nestanka. Stefan Dragomirović, rođeni brat Ivane Ilić i ujak… »
Igor Jurić objasnio zašto je platforma "Pronađi me" dala rezultate

Igor Jurić objasnio zašto je platforma "Pronađi me" dala rezultate

Dnevnik 01.04.2024
Jurić je podsetio da je Srbija jedina zemlja u regionu koja ima ovakavu platformu i naveo da je MUP Republike Srpske zainteresovan da bude deo nje. Direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić ocenio je da je platforma "Pronađi me"… »
Platforma "Pronađi me" ispunila očekivanja: Jurić otkrio samo jedan njen nedostatak

Platforma "Pronađi me" ispunila očekivanja: Jurić otkrio samo jedan njen nedostatak

Telegraf 01.04.2024
Jurić je podsetio da je Srbija jedina zemlja u regionu koja ima ovakavu platformu i naveo da je MUP Republike Srpske zainteresovan da bude deo nje. Direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić ocenio je da je platforma "Pronađi me"… »
"Ispričaću vam SAD pravu istinu o nestanku Danke": Ekskluzivno: Ujak do detalja opisao kobne minute u Banjskom polju

"Ispričaću vam SAD pravu istinu o nestanku Danke": Ekskluzivno: Ujak do detalja opisao kobne minute u Banjskom polju

Blic 01.04.2024
- Ispričaću vam sada pravu istinu i sve što se zapravo desilo toga dana. Retko šta što je izneto u medije je tačno. Zato, krenimo redom. Ovim rečima, ekskluzivno za “Blic”, Stefan Dragomirović, rođeni brat Ivane Ilić, majke nestale Danke… »
Interpol raspisao žutu poternicu za Dankom Ilić

Interpol raspisao žutu poternicu za Dankom Ilić

Danas 01.04.2024
Interpol je raspisao potragu za nestalom Dankom Ilić, kojoj se svaki trag gubi u utorak oko 13.45 časova u Banjskom polju kod Bora. Za nestalom devojčicom iz Bora raspisan je žuta poternica, koja se koristi u slučajevima potrage za nestalim licicima… »
Majorka Otović razjasnila nejasnoće o majci Danke Ilić: O poligrafu, mobilnom telefonu, saslušanjima: "Ona je možda i sada…

Majorka Otović razjasnila nejasnoće o majci Danke Ilić: O poligrafu, mobilnom telefonu, saslušanjima: "Ona je možda i sada…

Blic 31.03.2024
Policijska majorka Bojana Otović Pjanović je gostujući na RTV Pink razjasnila sve nejasnoće o majci nestale Danke Ilić (2), devojčice kojoj se svaki trga gubi 26. marta oko 13:45 časova u Banjskom polju, kod Bora. Ona je istakla i u kom pravcu… »
"Moramo biti optimisti": Policijska majorka o videu na kom je devojčica koja lični na Danku: Upoređivali smo parametre…

"Moramo biti optimisti": Policijska majorka o videu na kom je devojčica koja lični na Danku: Upoređivali smo parametre…

Blic 31.03.2024
Policijska majorka Bojana Otović Pjanović je gostujući na RTV Pink iznela nove detalje nestanka Danke Ilić (2), devojčice kojoj se svaki trag gubi 26. marta oko 13:45 časova u Banjskom polju, kod Bora. Između ostalog, ona je govorila o daljoj… »
"Tražili smo da se zatvori dotok vode": Evo koje mere je MUP preduzeo u potrazi za nestalom Dankom (2): Pregledali smo tunel…

"Tražili smo da se zatvori dotok vode": Evo koje mere je MUP preduzeo u potrazi za nestalom Dankom (2): Pregledali smo tunel…

Blic 31.03.2024
Bojana Otović Pjanović, major policije, gostujući na Hit tvitu, na RTV Pink govorila je o tome koje mere je MUP preduzeo tokom pretraživanja tunela u blizini mesta gde je Danka Ilić (2) nestala 26. marta oko 13:45, u Banjskom polju kod Bora. -… »
Major policije o potrazi za nestalom devojčicom iz Bora: Preispituju se sve činjenice i okolnosti

Major policije o potrazi za nestalom devojčicom iz Bora: Preispituju se sve činjenice i okolnosti

Danas 31.03.2024
Major policije Bojana Otović Pjanović gostovala je u emisiji Hit Tvit na TV Pink i tom prilikom govorila o nestanku Danke Ilić, te otkrila kako teče potraga za devojčicom koja je nestala u Boru u utorak u 13.45 sati. Otović Pjanović je rekla u kom… »
Alarmi o nestaloj deci ubuduće će stizati na vajber: Igor Jurić najavio novitete u sistemu Pronađi me

Alarmi o nestaloj deci ubuduće će stizati na vajber: Igor Jurić najavio novitete u sistemu Pronađi me

Blic 31.03.2024
Igor Jurić, direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu, Bojana Otović Pjanović, major policije i advokat Radiša Roskić, bivši načelnik BIA gosti su specijalne emisije "Hit tvit" na "RTV Pink" gde razgovaraju o nestaloj devojčici Danki Ilić… »
Evo koga je prva patrola policije zatekla na mestu nestanka Danke Ilić: Policijska majorka Bojana Otović otkrila nov detalj i…

Evo koga je prva patrola policije zatekla na mestu nestanka Danke Ilić: Policijska majorka Bojana Otović otkrila nov detalj i…

Blic 31.03.2024
Bojana Otović Pjanović, major policije, gostujući na Hit tvitu, na RTV Pink govorila je o tome koga je patrola prvo zatekla na mestu nestanka Danke Ilić. - Aktiviranje platforme je bilo u 19:10 časova, to ne znači da MUP nije istog trenutka po… »

Vesti dana »