Povezane vesti

Siner: Sad Rolan Garos glavni cilj

Siner: Sad Rolan Garos glavni cilj

Sportski žurnal 01.04.2024
Italijan obelodanio ambiciju, posle osvajanja Majamija. Italijanski teniser Janik Siner, posle osvajanja mastersa u Majamiju, najavio je kao glavni cilj titulu na Rolan Garosu. - Sad mi je Rolan Garos glavni cilj. Od četvrtka počinjem pripreme za Monte… »
Sinerov finiš u petoj brzini: Ko je izgubio najmanje gemova u polufinalu i finalu u istoriji mastersa i gde je tu Đoković?

Sinerov finiš u petoj brzini: Ko je izgubio najmanje gemova u polufinalu i finalu u istoriji mastersa i gde je tu Đoković?

Danas 01.04.2024
Italijan Janik Siner je ubedljivo najupečatljiviji teniser od početka sezone. Utisak o njegovoj najboljoj formi među vrhunskim igračima ne umanjuje ni poraz u polufinalu u Indijan Velsu, na prvom turniru iz masters serije u godini. Na sva ostala 22… »
"Siner je trenutno najbolji na svetu"

"Siner je trenutno najbolji na svetu"

B92 01.04.2024
Janik Siner pobrao je niz komplimenata posle npovog velikog trijumfa u karijeri. Italijanski teniser je trijumfom završio Masters u Majamiju gde je u finalu Grigoru Dimitrovu prepustio samo četiri gema (6:3, 6:1). O igri Sinera mnogi govore u… »
Siner odličan, ali još ne može ništa Đokoviću: Alkaraz preti iz senke i očekuje čudo

Siner odličan, ali još ne može ništa Đokoviću: Alkaraz preti iz senke i očekuje čudo

Večernje novosti 01.04.2024
Trijumfom na mastersu u Majamiju, Janik Siner stigao je do najboljeg plasmana na ATP listi, a Novak Đoković je započeo 419. nedelju vladavine. FOTO: Tanjug/AP Italijan je napravio skok sa treće na drugu poziciju preskočivši tako velikog rivala… »
Siner ne staje, juriša na novi trofej: "Sada mi je Rolan Garos glavni cilj"

Siner ne staje, juriša na novi trofej: "Sada mi je Rolan Garos glavni cilj"

Večernje novosti 01.04.2024
Italijanski teniser Janik Siner, posle kratke pauze u Indijan Velsu, nastavio je da krči put na teniskim terenima. Italijan je u Majamiju osvojio i treću ovogodišnju titulu i povećao svoje želje. Foto: Profimedia Siner je Dimitrova lako i bez muke… »
Strašni Siner novi kralj Majamija!

Strašni Siner novi kralj Majamija!

Vesti online 01.04.2024
Italijanski teniser Janik Siner novi je šampion Majamija. Drugi nosilac i treći teniser sveta je u finalu mastersa 1000 savladao Bugarina Grigora Dimitrova sa 6:3, 6:1. Ovo mu je prvi naslov na Floridi nakon što je predhodno izgubio dva finala, a druga… »
Novak u opasnosti, Siner ante portas

Novak u opasnosti, Siner ante portas

Sport klub 01.04.2024
Novak Đoković je i dalje najbolji teniser sveta, ali Siner je pred vratima. Mladi Italijan prvi put predvodi listu onih koji ga ugrožavaju jer je zaseo na drugo mesto posle trijumfa u Majamiju. Srbin je započeo 419. nedelju kao svetski reket broj… »
Siner: Sada mi je Rolan Garos glavni cilj

Siner: Sada mi je Rolan Garos glavni cilj

Danas 01.04.2024
Janik Siner ekspres je, posle kratke pauze u Indijan Velsu, nastavio da juri teniskim prugama. Italijan je u Majamiju osvojio i treću ovogodišnju titulu i odmah povećao ambicije. – Sada mi je Rolan Garos glavni cilj – istakao je posle ubedljiivog… »
Siner preskočio Alkarasa, ali Novak obezbedio još jedan ATP rekord

Siner preskočio Alkarasa, ali Novak obezbedio još jedan ATP rekord

B92 01.04.2024
Trijumfom na Mastersu u Majamiju, Janik Siner stigao je do najboljeg plasmana na ATP listi, a Novak Đoković je započeo 419. nedelju vladavine. Italijan je napravio skok sa treće na drugu poziciju preskočivši tako velikog rivala, Španca Karlosa… »
Što je bio Novak Đoković, ove sezone je on! Potpuna dominacija novog "Broja 2", osvojio je i Majami

Što je bio Novak Đoković, ove sezone je on! Potpuna dominacija novog "Broja 2", osvojio je i Majami

Mondo 01.04.2024
U finalu mu protivnik nije mogao ništa, na veliku žalost pubike. U finalu mu protivnik nije mogao ništa, na veliku žalost pubike. Italijan Janik Siner osvojio je Masters u Majamiju, pobedom protiv 11. nosioca Grigora Dimitrova u nedelju, 6:3, 6:1. U… »
Siner: Sada mi je Rolan Garos glavni cilj

Siner: Sada mi je Rolan Garos glavni cilj

Sport klub 01.04.2024
Janik Siner ekspres je, posle kratke pauze u Indijan Velsu, nastavio da juri teniskim prugama. Italijan je u Majamiju osvojio i treću ovogodišnju titulu i odmah povećao ambicije. – Sada mi je Rolan Garos glavni cilj – istakao je posle ubedljiivog… »
Potpuna prevlast Sinera u finalu mastersa u Majamiju: Treća sreća i trijumf za mesto iza Đokovića

Potpuna prevlast Sinera u finalu mastersa u Majamiju: Treća sreća i trijumf za mesto iza Đokovića

Danas 31.03.2024
U finalu turnira iz masters serije u Majamiju Italijan Janik Siner je držao potpunu prevlast protiv Bugarina Grigora Dimitrova. Savladao ga je sa 6:3, 6:1 za 73 minuta. Sinner? Sorry, I think you mean Winner… 😌 @MiamiOpen | #MiamiOpen… »

Vesti dana »