Povezane vesti

„Do poslednjeg atoma snage sam se borila da brak uspe“: Sanja Marinković iskreno o razvodu – „Da se moj tata pitao…

„Do poslednjeg atoma snage sam se borila da brak uspe“: Sanja Marinković iskreno o razvodu – „Da se moj tata pitao…

Nova 01.04.2024
Voditeljka Sanja Marinković jasno zna šta želi od muškaraca, a iza sebe ima jedan brak koji nije opstao. Sanja Marinković bila je u braku sa Aleksandrom Uhrinom, a par je stavio tačku na svoju ljubav nakon 10 godina. Kako je voditeljka jednom… »
Da su se tata i brat pitali, pre bih se razvela! Sanja Marinković progovorila o bivšem mužu!

Da su se tata i brat pitali, pre bih se razvela! Sanja Marinković progovorila o bivšem mužu!

Mondo 01.04.2024
Voditeljka Sanja Marinković je priznala da je imala dogovor sa bivšim mužem čim su počeli da se zabavljaju. Voditeljka Sanja Marinković je priznala da je imala dogovor sa bivšim mužem čim su počeli da se zabavljaju Voditeljka Sanja Marinković i… »
"Do poslednjeg atoma snage sam se trudila da brak uspe": Sanja Marinković iskreno o razvodu: "Da se moj tata pitao,ranije bih…

"Do poslednjeg atoma snage sam se trudila da brak uspe": Sanja Marinković iskreno o razvodu: "Da se moj tata pitao,ranije bih…

Blic 31.03.2024
Sanja Marinković i Aleksandar Uhrin stavili su tačku na svoj brak nakon 10 godina, a kako je voditeljka jednom prilikom istakla, ona je učinila sve da ova ljubav opstane. Sanja i Aleksandar želeli su da se pridržavaju feng-šui pravila, pa su… »

Vesti dana »