Povezane vesti

Južna Koreja i Severna Koreja: Selo Slobode i selo Mira - razdvaja ih nekoliko metara i potpuno drugačiji život

Južna Koreja i Severna Koreja: Selo Slobode i selo Mira - razdvaja ih nekoliko metara i potpuno drugačiji život

BBC News 01.04.2024
BBC je dobio retku priliku da poseti selo Tasung, u Demilitarizovanoj zoni (DMZ), samo nekoliko metara od granice sa Severnom Korejom. Priča o ljubavi Gjung-ho i Mi-sun je kao iz romana. Zagledali su se na zabavi i iskra je odmah planula. Ubrzo su se… »
Južna Koreja i Severna Koreja: Selo Slobode i selo Mira – razdvaja ih nekoliko metara i potpuno drugačiji život

Južna Koreja i Severna Koreja: Selo Slobode i selo Mira – razdvaja ih nekoliko metara i potpuno drugačiji život

Danas 01.04.2024
Priča o ljubavi Gjung-ho i Mi-sun je kao iz romana. Zagledali su se na zabavi i iskra je odmah planula. Ubrzo su se zaljubili, a Gjung-ho je pitao Mi-sun da se preseli kod njega. Međutim, postojala je kvaka. Gjung-ho živi u jedinom južnokorejskom selu… »
Južna Koreja i Severna Koreja: Selo Slobode i selo Mira - razdvaja ih nekoliko metara i potpuno drugačiji život

Južna Koreja i Severna Koreja: Selo Slobode i selo Mira - razdvaja ih nekoliko metara i potpuno drugačiji život

Radio 021 01.04.2024
BBC je dobio retku priliku da poseti selo Tasung, u Demilitarizovanoj zoni (DMZ), samo nekoliko metara od granice sa Severnom Korejom. Shin Yong-ju Gjung-ho, Mi-sun i njihova deca su među najmlađim stanovnicima južnokorejskog sela koje se nalazi u… »
Južna Koreja i Severna Koreja: Selo Slobode i selo Mira - razdvaja ih nekoliko metara i potpuno drugačiji život

Južna Koreja i Severna Koreja: Selo Slobode i selo Mira - razdvaja ih nekoliko metara i potpuno drugačiji život

Južne vesti 01.04.2024
Shin Yong-ju Gjung-ho, Mi-sun i njihova deca su među najmlađim stanovnicima južnokorejskog sela koje se nalazi u Demilitarizovanoj zoni Priča o ljubavi Gjung-ho i Mi-sun je kao iz romana. Zagledali su se na zabavi i iskra je odmah planula. Ubrzo su se… »
Južna Koreja: Skriveno seoce na samoj granici sa Severnom Korejom

Južna Koreja: Skriveno seoce na samoj granici sa Severnom Korejom

Danas 01.04.2024
Priča o ljubavi Gjung-ho i Mi-sun je kao iz romana. Zagledali su se na zabavi i iskra je odmah planula. Ubrzo su se zaljubili, a Gjung-ho je pitao Mi-sun da se preseli kod njega. Međutim, postojala je kvaka. Gjung-ho živi u jedinom južnokorejskom selu… »

Vesti dana »