Povezane vesti

Pavić o novom imenu pokreta: Umesto "Glasa" stiže "Snaga"

Pavić o novom imenu pokreta: Umesto "Glasa" stiže "Snaga"

Pravda 01.04.2024
Prošlo je više od mesec dana otkad se raspao pokret "Mi – Glas iz naroda" koji su osnovala sedmorica intelektualaca. Neočekivani izborni uspeh kao da je iznenadio i njih same, pa nisu uspeli na najbolji način da izađu na kraj sa osvojenim… »
"Nestorović je uzeo sve pare"! Sukob doskorašnjih saboraca iz pokreta "Mi - Glas iz naroda" ne prestaje ni posle razlaza

"Nestorović je uzeo sve pare"! Sukob doskorašnjih saboraca iz pokreta "Mi - Glas iz naroda" ne prestaje ni posle razlaza

Kurir 01.04.2024
Branimir Nestorović otkrio je ovih dana ambiciozne planove za beogradske izbore, ali se ispostavilo da optimizam o osvajanju 12 odsto u prestonici potkrepljuju i finansijski razlozi. Zajedno sa raspadom pokreta "Mi - Glas naroda" na dva poslanička… »
Poslaničkoj grupi koju predvodi Nestorović ide sav novac predviđen poslanicima 'Mi - glas iz naroda'

Poslaničkoj grupi koju predvodi Nestorović ide sav novac predviđen poslanicima 'Mi - glas iz naroda'

NIN 01.04.2024
Poslaničke grupe "Mi - glas iz naroda" i "Mi - glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović" nisu uspele da postignu finansijski dogovor, pa će sav novac koji se iz državnog budžeta dodeljuje parlamentarnim strankama na osnovu broja dobijenih glasova… »
Poslaničkoj grupi koju predvodi Nestorović ide sav novac predviđen poslanicima "Mi - glas iz naroda"

Poslaničkoj grupi koju predvodi Nestorović ide sav novac predviđen poslanicima "Mi - glas iz naroda"

Novi magazin 01.04.2024
Poslaničke grupe "Mi - glas iz naroda" i "Mi - glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović" nisu uspele da postignu finansijski dogovor, pa će sav novac koji se iz državnog budžeta dodeljuje parlamentarnim strankama na osnovu broja dobijenih glasova… »
Nestorovićevoj poslaničkoj grupi ide sav novac predviđen poslanicima „Mi – glas iz naroda“

Nestorovićevoj poslaničkoj grupi ide sav novac predviđen poslanicima „Mi – glas iz naroda“

Danas 01.04.2024
Poslaničke grupe „Mi – glas iz naroda“ i „Mi – glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović“ nisu uspele da postignu finansijski dogovor, pa će sav novac koji se iz državnog budžeta dodeljuje parlamentarnim strankama na osnovu broja… »
Poslaničkoj grupi koju predvodi Nestorović ide sav novac predviđen poslanicima „Mi – glas iz naroda“

Poslaničkoj grupi koju predvodi Nestorović ide sav novac predviđen poslanicima „Mi – glas iz naroda“

N1 Info 01.04.2024
Poslaničke grupe "Mi - glas iz naroda" i "Mi - glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović" nisu uspele da postignu finansijski dogovor, pa će sav novac koji se iz državnog budžeta dodeljuje parlamentarnim strankama na osnovu broja dobijenih glasova… »
Nestoroviću ide sav novac predviđen poslanicima "Mi - glas iz naroda"

Nestoroviću ide sav novac predviđen poslanicima "Mi - glas iz naroda"

Radio 021 01.04.2024
Poslaničke grupe "Mi - glas iz naroda" i "Mi - glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović" nisu uspele da postignu finansijski dogovor. Zbog toga će sav novac koji se iz državnog budžeta dodeljuje parlamentarnim strankama na osnovu broja dobijenih… »
"Sve je: Uzeo!" Gadna ostavinska rasprava Nestorovića i bivših saboraca: Tvrde da su zbog dr Haosa ostali bez para

"Sve je: Uzeo!" Gadna ostavinska rasprava Nestorovića i bivših saboraca: Tvrde da su zbog dr Haosa ostali bez para

Blic 31.03.2024
Branimir Nestorović otkrio je ovih dana ambiciozne planove za beogradske izbore, ali se ispostavilo da optimizam o osvajanju 12 odsto u prestonici potkrepljuju i finansijski razlozi. Zajedno sa raspadom pokreta "Mi - Glas naroda" na dva poslanička… »

Vesti dana »