Povezane vesti

Šapić ponovo odbija da odgovara na pitanja N1: Tužite me, nisam ja lud da svesno kršim zakon

Šapić ponovo odbija da odgovara na pitanja N1: Tužite me, nisam ja lud da svesno kršim zakon

N1 Info 01.04.2024
Predsednik Privremenog organa Aleksandar Šapić nastavlja da krši Zakon o javnom informisanju i novinarima TV N1 ne odgovara na pitanja. Tokom puštanja u rad saobraćajnice Tamnavska u Obrenovcu, novinarka N1 ga je pitala zbog čega troši oko 900.000… »
Šapić opet izgubio živce na konferenciji: Napao N1 zbog najobičnijeg pitanja VIDEO

Šapić opet izgubio živce na konferenciji: Napao N1 zbog najobičnijeg pitanja VIDEO

Nova 01.04.2024
Predsednik Privremenog organa grada Beograda Aleksandar Šapić ponovo je na konferenciji za medije izvređao novinare N1 televizije, a ovoga puta im je rekao da "antisrpski medij, koji vodi antidržavnu politiku". Aleksandar Šapić je konferencji za… »
Šapić ponovo napao N1 i poručio: Tužite me ako mislite da nisam u pravu (VIDEO)

Šapić ponovo napao N1 i poručio: Tužite me ako mislite da nisam u pravu (VIDEO)

Danas 01.04.2024
Predsednik Privremenog organa grada Beograda Aleksandar Šapić ponovo je na konferenciji za medije izvređao novinare N1 televizije, a ovoga puta im je rekao da „antisrpski medij, koji vodi antidržavnu politiku“. Aleksandar Šapić je konferencji za… »

Vesti dana »