Povezane vesti

"Treba mi: 3.000 evra mesečno da preživim" Miroslav Ilić o novcu i finansijama: "Uvek je malo para"

"Treba mi: 3.000 evra mesečno da preživim" Miroslav Ilić o novcu i finansijama: "Uvek je malo para"

Blic 01.04.2024
Slavni pevač Miroslav Ilić koji ima bogatu muzičku karijeru i brojne hitove, jednom prilikom je otkrio koliko mu je potrebno novca za mesec dana kako bi vodio pristojan život. - Ne volim ja da se hvalim tim stvarima. Uvek sam prezirao priče o… »
"Za moje potrebe dovoljno je 3.000 € mesečno! Miroslav Ilić otkrio koliko mu je potrebno para za lep život: Uvek nam je…

"Za moje potrebe dovoljno je 3.000 € mesečno! Miroslav Ilić otkrio koliko mu je potrebno para za lep život: Uvek nam je…

Kurir 01.04.2024
Pevač Miroslav Ilić koji ima bogatu muzičku karijeru i brojne hitove, jednom prilikom je otkrio koliko mu je potrebno novca za mesec dana kako bi vodio pristojan život. - Ne volim ja da se hvalim tim stvarima. Uvek sam prezirao priče o avionima… »
Miroslavu iliću treba 3.000 evra mesečno, njima 10.000! Izjave koje su razbesnele javnost!

Miroslavu iliću treba 3.000 evra mesečno, njima 10.000! Izjave koje su razbesnele javnost!

Mondo 01.04.2024
Pevač Miroslav Ilić je pre nekoliko godina izjavio da mu je za lep život potrebno oko 3.000 evra mesečno, nakon čega se oglasila supruga Radiše Trajkovića Đanija! Pevač Miroslav Ilić je pre nekoliko godina izjavio da mu je za lep život potrebno… »

Vesti dana »