Povezane vesti

Svedok: Pašajlić mi je rekao da koristi kokain

Svedok: Pašajlić mi je rekao da koristi kokain

Politika 01.04.2024
Oliver S. u čijem je stanu uhapšen čovek optužen da je ćerku držao zatočenu u stanu, ispričao je i da okrivljeni došao kod njega nekoliko dana pre hapšenja i rekao mu da ima nekih problema. Svedočeći pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu u… »
"Rekao mi je da mu dete čuva drugarica" Nastavljeno suđenje ocu iz pakla: Uroš je bio kod mene nekoliko dana kada je…

"Rekao mi je da mu dete čuva drugarica" Nastavljeno suđenje ocu iz pakla: Uroš je bio kod mene nekoliko dana kada je…

Kurir 01.04.2024
Pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Urošu P., optuženom da je pet dana u stanu na Zvezdari ostavio samu svoju osmogodišnju ćerku. Devojčicu su u kupatilu u kadi pronašli policajci, 24. marta prošle godine, pošto je… »
Nastavljeno suđenje ocu optuženom da je držao osmogodišnju ćerku zatočenu u stanu

Nastavljeno suđenje ocu optuženom da je držao osmogodišnju ćerku zatočenu u stanu

RTS 01.04.2024
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu na suđenju Urošu Pašajliću, optuženom za zanemarivanje i zlostavljanje svoje osmogodišnje ćerke, danas je svedočio njegov prijatelj O.S. Svedok je Pašajlićev prijatelj u čijem stanu je i pronađen osumnjičeni… »
Ispitan prijatelj Pašajlića koji je ćerku držao zaključanu u stanu: Tvrdio da nije znao šta se dešava

Ispitan prijatelj Pašajlića koji je ćerku držao zaključanu u stanu: Tvrdio da nije znao šta se dešava

Telegraf 01.04.2024
Blažić je uhapšen u stanu svedoka Olivera S. U Prvom osnovnom sudu u Beogradu na suđenju Urošu Pašajliću, optuženom za zanemarivanje i zlostavljanje svoje osmogodišnje ćerke, danas je svedočio njegov prijatelj Oliver S, u čijem stanu ej… »
"Rekao mi je da mu ćerku čuva drugarica": Nastavljeno suđenje Urošu koji je dete danima držao zatočenu u kadi

"Rekao mi je da mu ćerku čuva drugarica": Nastavljeno suđenje Urošu koji je dete danima držao zatočenu u kadi

Blic 01.04.2024
Pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Urošu Pašajliću, optuženom da je pet dana u stanu na Zvezdari ostavio samu svoju osmogodišnju ćerku. Devojčicu su u kupatilu u kadi pronašli policajci, 24. marta prošle godine… »

Vesti dana »