Povezane vesti
Milanović: Ostajemo lojalan partner NATO, ali nam je Hrvatska na prvom mestu
Danas 01.04.2024
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović saopštio je danas, povodom 15. godišnjice članstva Hrvatske u NATO, da će Hrvatska i ubuduće biti lojalan i pouzdan partner Saveza, ali da je Hrvatska je „na prvom mestu“. „Članice Saveza u Hrvatskoj će i ubuduće imati… »
Milanović: NATO će i ubuduće u Hrvatskoj imati lojalnog partnera, ali…
Vesti online 01.04.2024
Hrvatski predsednik Zoran Milanović saopštio je danas da su tokom proteklih 15 godina, koliko je Hrvatska članica NATO, svetski poredak i Alijansa prošli kroz dramatične promene na koje Hrvatska nije mogla da utiče. “Svih tih godina Hrvatska je bila… »
Milanović: NATO će i ubuduće u Hrvatskoj imati lojalnog partnera, ali Hrvatska je na prvom mestu
Euronews 01.04.2024
Hrvatski predsednik Zoran Milanović saopštio je da su tokom proteklih 15 godina, koliko je Hrvatska članica NATO, svedski poredak i Alijansa prošli kroz dramatične promene na koje Hrvatska nije mogla da utiče. "Svih tih godina Hrvatska je bila lojalan… »
Vesti dana »
"Verujemo da Rusi u dobroj volji vode pregovore o prodaji NIS-a": Ministarka pozdravila odluku za plate
Blic pre 50 minutajoš 28 povezanih
Kiril Tjurdenjev: U toku pregovori i dalje postoji šansa za NIS
Politika pre 45 minutajoš 24 povezane
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel pojeftinio, benzin ostao isti
Naslovi.ai pre 2 satajoš 37 povezanih
Da li će globalni megadil uzdrmati i tržište medijskog sadržaja u Srbiji?
Kamatica pre 1 satjoš 32 povezane




