Povezane vesti
U Nišu uhapšeno dvoje osumnjičenih za utaju više od 11 miliona dinara poreza
IndeksOnline 01.04.2024
NIŠ – Zajedničkom akcijom inspektora Sektora Poreske policije – Operativnog odeljenja Niš i pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova, uhapšena su dva lica, osumnjičena da su izvršila utaju poreza u iznosu od više od 11 miliona dinara, kao i… »
U Nišu uhapšeno dvoje osumnjičenih za utaju više od 11 miliona dinara poreza
Sandžak haber 01.04.2024
Foto:MUP NIŠ – Zajedničkom akcijom inspektora Sektora Poreske policije – Operativnog odeljenja Niš i pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova, uhapšena su dva lica, osumnjičena da su izvršila utaju poreza u iznosu od više od 11 miliona… »
Vesti dana »

Ipak nije bila policija: Bajker tvrdi da su motociklisti užurbano napustili mesto udara u Beogradu
Radio 021 pre 1 satjoš 56 povezanih

Snimak Novog Beograda iz drona dok se sliva masa ljudi ka centru: Traktori, trobojke i pune ulice VIDEO
Nova pre 5 satijoš 9 povezanih

"Nikad nismo koristili zvučni top" Direktor policije Vasiljević o protestu: 31 priveden, lomili, uništavali traktore, tukli se među sobom
Kurir pre 3 satajoš 27 povezanih

U Srbiji 18. marta Dan žalosti zbog tragedije u Severnoj Makedoniji
Sputnik pre 49 minutajoš 212 povezane

Vučić: Ukoliko se nova vlada ne formira do 18. aprila, izbori bi mogli da se održe 8. juna; Dan žalosti u utorak
RTV pre 7 minutajoš 30 povezanih