Povezane vesti

Haris prvi put o pomirenju sa Melinom: Situacija je takva, deca pate

Haris prvi put o pomirenju sa Melinom: Situacija je takva, deca pate

Story 01.04.2024
Haris i Melina Džinović pre nekoliko dana zvanično su okončali svoj brak. Haris Džinović dao je veliki intervju, u kome je pričao o svojim osećanjima, deci i periodu koji je iza njih. Jedan zaključak svakako se mogao izvući, kada su Haris i… »
„Kupovao sam joj tašne od 5000 evra, a ona nikada ni kafu nije platila“: Haris priznao da ga je Melina iskorišćavala i…

„Kupovao sam joj tašne od 5000 evra, a ona nikada ni kafu nije platila“: Haris priznao da ga je Melina iskorišćavala i…

Nova 01.04.2024
Haris Džinović, poznati pevač, otvorio je dušu o razvodu od Meline Džinović, modne dizajnerke, o kojem ne prestaje da bruji javnost. On je sada otkrio brojne intimne detalje o kojima do sada nije govorio. Rekao je da ga Melina nikada nije zvala da… »
Haris otvoreno o razvodu i prevari: "Zabila mi je nož u leđa"

Haris otvoreno o razvodu i prevari: "Zabila mi je nož u leđa"

B92 01.04.2024
Kao bomba u medijima je nedavno osvanula vest da se poznata modna kreatorka Melina i pevač narodne muzike Haris Džinović razvode. Poznati pevač ne krije svoj gnev, te tako naširoko govori o problemima koje su oni imali u braku i razlozima razvoda… »
„Imali smo zasebne sobe i sastajali se kad želimo seks“: Haris Džinović govorio o Melini i prevari i istakao –…

„Imali smo zasebne sobe i sastajali se kad želimo seks“: Haris Džinović govorio o Melini i prevari i istakao –…

Nova 01.04.2024
Pevač Haris Džinović nedavno se razveo od modne kreatorke Meline sa kojom ima dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu. Haris je sad ajoš jednom progovodio o braku, razvodu i Melininom neverstvu. Kako kaže, nije mu bilo lako kada je shvatio da mu s ebrak… »
"Voleo sam je više od sebe, zabila mi je nož u leđa" Veliki intervju Harisa Džinovića iz vile na Senjaku o Melini i…

"Voleo sam je više od sebe, zabila mi je nož u leđa" Veliki intervju Harisa Džinovića iz vile na Senjaku o Melini i…

Blic 01.04.2024
Haris Džinović, čuveni pevač, otvorio je dušu o razvodu od Meline Džinović, modne dizajnerke, o kojem ne prestaje da se priča. U velikom intervjuu koji je dao za emisiju "Scena" koja se emituje na "Blic" televiziji, Haris je u svojoj vili na… »
"Kupovao sam joj tašne od 5.000 evra, ona meni ni kafu nije platila": Haris Džinović izneo prljav veš iz braka sa Melinom…

"Kupovao sam joj tašne od 5.000 evra, ona meni ni kafu nije platila": Haris Džinović izneo prljav veš iz braka sa Melinom…

Blic 01.04.2024
Haris Džinović, poznati pevač, otvorio je dušu o razvodu od Meline Džinović, modne dizajnerke, o kojem ne prestaje da bruji javnost. U velikom intervjuu koji je dao za emisiju "Scena" koja se emituje na "Blic" televiziji, Haris je u svojoj vili na… »

Vesti dana »