Povezane vesti

Ekskluzivno za Kurir Haris Džinović otkriva šta se zaista desilo u vili na Senjaku: Melina je upala u kuću samo sa jednom…

Ekskluzivno za Kurir Haris Džinović otkriva šta se zaista desilo u vili na Senjaku: Melina je upala u kuću samo sa jednom…

Kurir 02.04.2024
Prava drama odigrala se večeras u domu Harisa Džinovića, kada je njegova bivša supruga Melina upala u vilu na Senjaku, a popularni pevač ekskluzivno za Kurir otkriva šta se zaista dogodilo. Kako kaže, nije bio u kući kada je Melina došla. - Ona… »
Haris nakon razvoda iznosio "prljav veš" u javnost: Evo šta je sve prethodilo incidentu na Senjaku

Haris nakon razvoda iznosio "prljav veš" u javnost: Evo šta je sve prethodilo incidentu na Senjaku

Večernje novosti 02.04.2024
MELINA Džinović, bivša supruga Harisa Džinovića, upala je večeras, 1. aprila, u porodični dom na Senjaku iz kojeg se iselila pre više od godinu dana, zbog drugog muškarca. Foto: ATA images Haris je, nakon njenog upada, nazvao patrolu policije… »
(Video) Harisa ispituje policija, sin ga dovezao u stanicu: Melina projurila autom pored naslednika - nije mu ni reč rekla

(Video) Harisa ispituje policija, sin ga dovezao u stanicu: Melina projurila autom pored naslednika - nije mu ni reč rekla

Blic 02.04.2024
Nakon što je sinoć nastao haos u kući Harisa Džinovića na Senjaku, u koju je njegova još uvek zakonita supruga Melina Džinović upala nakon intervjua koji je dao za emisiju "Scena" na "Blic" televiziji, uhvatili smo njihovog sina Kana ispred… »
"Ušla je u kuću i napala me": Haris Džinović o upadu Meline u vilu na Senjaku: "Rekla je da ima pravo da uđe, odmah sam…

"Ušla je u kuću i napala me": Haris Džinović o upadu Meline u vilu na Senjaku: "Rekla je da ima pravo da uđe, odmah sam…

Blic 02.04.2024
Melina Džinović je, kako je "Blic" pisao, večeras Harisu Džinoviću upala u kuću na Senjaku, u kojoj on živi sa decom, sinom Kanom i ćerkom Đinom, nakon čega je nastala prava drama, a pevač se sad, nakon razgovora u policiji, oglasio za naš… »
Drama u domu harisa džinovića: Melina upala u kuću na Senjaku, pevač zvao policiju, oduzeli mu pištolj?

Drama u domu harisa džinovića: Melina upala u kuću na Senjaku, pevač zvao policiju, oduzeli mu pištolj?

Večernje novosti 02.04.2024
MELINA Džinović je večeras Harisu Džinoviću navodno upala u kuću na Senjaku, u kojoj on živi sa njihovom decom, sinom Kanom i ćerkom Đinom. Foto: ATA images Haris je malo potom pozvao policiju kako bi je navodno izbacio iz doma, tvrdi Blic… »
"Blic" ekskluzivno saznaje: Melina upala Harisu u kuću Drama na Senjaku, pevač pozvao policiju - oduzet mu pištolj

"Blic" ekskluzivno saznaje: Melina upala Harisu u kuću Drama na Senjaku, pevač pozvao policiju - oduzet mu pištolj

Blic 01.04.2024
Melina Džinović je, kako "Blic" saznaje, večeras Harisu Džinoviću upala u kuću na Senjaku, u kojoj on živi sa decom, sinom Kanom i ćerkom Đinom. Haris je malo potom pozvao policiju kako bi je izbacio iz doma. Pripadnici policije su vrlo brzo… »

Vesti dana »