Povezane vesti

Melina je skuvala kafu, sela i rekla mi nešto zbog čega sam zvao policiju: Haris o drami u vili na Senjaku

Melina je skuvala kafu, sela i rekla mi nešto zbog čega sam zvao policiju: Haris o drami u vili na Senjaku

Story 02.04.2024
Melina Džinović upala kod Harisa u kuću, bruje domaći mediji. Naime, nakon što je Haris dao veliki intervju u kome govori o sada već bivšoj ženi, Melina se posle dužeg vremena pojavila na vratima porodičnog doma na Senjaku. Naime, kako pevač… »
"Svaki metar ove kuće pripada meni koliko i tebi!" Haris citirao Melinine reči nakon upada pa joj odgovorio...

"Svaki metar ove kuće pripada meni koliko i tebi!" Haris citirao Melinine reči nakon upada pa joj odgovorio...

Telegraf 02.04.2024
Pevač istakao da je njegova bivša supruga ušla u kuću bez njegovog znanja. Pevač narodne muzike, Haris Džinović, priznao je da je večeras došlo do nepredviđene situacije u njegovoj vili. Kako je naveo, njegova bivša supruga Melina Džinović… »
Kan sve vreme sa ocem! Dovezao Harisa Džinovića u policijsku stanicu, a Melina prošla pored sina - ni reč mu nije rekla

Kan sve vreme sa ocem! Dovezao Harisa Džinovića u policijsku stanicu, a Melina prošla pored sina - ni reč mu nije rekla

Kurir 02.04.2024
Posle haos u kući Harisa Džinovića na Senjaku kada je njegova još zakonita supruga Melina Džinović upala i nije htela da napusti vili, njihov sin Kana dovezao je oca Harisa ispred policijske stanice, a kako su mediji javili, satima je davao izjavu… »
„Ušla je u kuću i napala me, odmah sam zvao policiju“: Haris Džinović proveo pet sati na saslušanju nakon što je…

„Ušla je u kuću i napala me, odmah sam zvao policiju“: Haris Džinović proveo pet sati na saslušanju nakon što je…

Nova 02.04.2024
Haris Džinović nakon razvoda od modne kreatorke Meline Džinović obelodanio je detalje njihovog braka, koji, prema tvrdnjama pevača, godinama nije funkcionisao. Pevač Haris Džinović pet sati je davao izjavu u policijskoj stanici povodom napada… »
Ovo je vila na Senjaku od 2.000.000 evra u koju je upala Melina: Ovde Haris Džinović živi sa sinom i ćerkom, a sinoć je tu…

Ovo je vila na Senjaku od 2.000.000 evra u koju je upala Melina: Ovde Haris Džinović živi sa sinom i ćerkom, a sinoć je tu…

Blic 02.04.2024
Melina Džinović je, kako je "Blic" pisao, sinoć Harisu Džinoviću upala u kuću na Senjaku, u kojoj on živi sa decom, sinom Kanom i ćerkom Đinom, nakon čega je nastala prava drama. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002… »
Haris o drami u vili na Senjaku! Melina upala u kuću, Džinović govorio o pištolju: Provocirala me je

Haris o drami u vili na Senjaku! Melina upala u kuću, Džinović govorio o pištolju: Provocirala me je

Mondo 02.04.2024
Haris Džinović oglasio se nakon što mu je bivša supruga Melina upala u kuću. Haris Džinović oglasio se nakon što mu je bivša supruga Melina upala u kuću. Prava drama odigrala se u domu Harisa Džinovića na Senjaku, kada je njegova bivša… »
"Pokušavam s policijom da saznam razlog" Haris Džinović 5 sati davao izjavu pošto je Melina upala u vilu: Napala me je…

"Pokušavam s policijom da saznam razlog" Haris Džinović 5 sati davao izjavu pošto je Melina upala u vilu: Napala me je…

Kurir 02.04.2024
Pevač Haris Džinović pet sati je davao izjavu u policijskoj stanici povodom napada bivše žene Meline Džinović, koja je upala u vilu na Senjaku i nije želela da je napusti. - Melina je upala u kuću, napala me je verbalno, nije fizički! Ona mi je… »
Policija u domu Džinovića: Melina upala u kuću, pevaču oduzet pištolj!

Policija u domu Džinovića: Melina upala u kuću, pevaču oduzet pištolj!

Svet plus 02.04.2024
Bivša supruga Harisa Džinovića, Melina, kako se navodi upala je u dom slavnog pevača, nakon čega je intervenisala i policija. Melina je juče odlučila da "upadne" u dom svog bivšeg supruga, u kome on živi sa decom Kanom i Đinom, a nakon kratke… »
Ekskluzivan paparaco: Haris Džinović u gluvo doba noći napustio policijsku stanicu: Pet sati davao izjavu o napadu Meline…

Ekskluzivan paparaco: Haris Džinović u gluvo doba noći napustio policijsku stanicu: Pet sati davao izjavu o napadu Meline…

Blic 02.04.2024
Pevač Haris Džinović je oko dva posle ponoći izašao iz policijske stanice u kojoj je davao izjavu povodom napada Meline Džinović. Ekipa "Blica" uslikala je Harisa Džinović ispred policijske stanice nakon što je prijavio bivšu suprugu Melinu… »
Ovo je jedan od razloga zbog kojeg je Melina napustila harisa: Otišla od Džinovića bez reči, a ovom rečenicom pre razvoda…

Ovo je jedan od razloga zbog kojeg je Melina napustila harisa: Otišla od Džinovića bez reči, a ovom rečenicom pre razvoda…

Blic 02.04.2024
Drama u porodici Džinović ne prestaje od trenutka kada je odjeknula vest da se Haris i Melina razvode nakon 22 godine zajedničkog života. Oni su se pre nekoliko dana i zvanično razveli, a posle toga Haris je progovorio o detaljima njihovog braka i… »
Opšti haos na Senjaku: Melina upala Harisu u vilu, pevaču oduzet pištolj

Opšti haos na Senjaku: Melina upala Harisu u vilu, pevaču oduzet pištolj

B92 02.04.2024
Pevač Haris Džinović razveo se od supruge Meline, međutim problemima nikad kraja. Sinoć je došlo do neočekivane situacije u vili u kojoj Haris živi sa decom, a iz koje se Melina iselila. Haris je priznao da je njegova bivša supruga došla u vilu… »
Sin dovezao Harisa u policiju! Melina bez reči prošla pored naslednika: Upala je u kuću i napala me!

Sin dovezao Harisa u policiju! Melina bez reči prošla pored naslednika: Upala je u kuću i napala me!

Mondo 02.04.2024
Melina Džinović upala je u kuću sada već bivšeg supruga Harisa Džinovića. Melina Džinović upala je u kuću sada već bivšeg supruga Harisa Džinovića. U poroičnoj vili Harisa Džinovića na Senjaku odigrala se prava drama, kada je njegova sada… »
Evo koje reči je Haris izgovorio Melini: Zahtevao od nje da napusti vilu, a zbog ovoga je pozvao policiju

Evo koje reči je Haris izgovorio Melini: Zahtevao od nje da napusti vilu, a zbog ovoga je pozvao policiju

Telegraf 02.04.2024
Pevač je opisao šta se tačno događalo u njihovom porodičnom domu. Pevač Haris Džinović razveo se od supruge Meline, ali problemima izgleda tu nije kraj. Kako smo pisali, sinoć je došlo do nepreviđene situacije u vili u kojoj Haris živi sa… »
Haris o incidentu u vili, otkrio zašto je zvao policiju i šta je sa pištoljem: "Bila je drčna, počela je da.."

Haris o incidentu u vili, otkrio zašto je zvao policiju i šta je sa pištoljem: "Bila je drčna, počela je da.."

Telegraf 02.04.2024
Pevač ističe da ga je bivša supruga sačekala u kući, da nije bio tu kad je ona došla. Prava drama odigrala se večeras u domu Džinovića, kada je Harisova bivša supruga Melina neočekivano upala u vilu. Kako pevač kaže, nije bio u kući kada je… »

Vesti dana »