Povezane vesti

On najbogatiji Srbin, a ona razvodom dobila milijarde: Ko su kumovi Meline i Harisa Džinovića

On najbogatiji Srbin, a ona razvodom dobila milijarde: Ko su kumovi Meline i Harisa Džinovića

Story 02.04.2024
Haris i Melina Džinović stavili su i zvanično tačku na svoj brak, ipak, kako i sam pevač ističe, to nije bila promašena ljubav, a njih dvoje više od dve decenije živeli su u skladu. Iako su pre 22 godine otpočeli svoju ljubav, krunisanu… »
„Naša deca su šokirana Melininim postupkom, jasno im je da je htela da me strpa u zatvor“: Haris Džinović otkrio šta…

„Naša deca su šokirana Melininim postupkom, jasno im je da je htela da me strpa u zatvor“: Haris Džinović otkrio šta…

Nova 02.04.2024
Melina Džinović sinoć je upala u kuću svom bivšem suprugu Harisu. Donedavni bračni par nakon toga završio je u policiji, a Haris se potom oglasio, te otkrio da smatra da je Melina imala nameru da ga isprovocira kako bi fizički nasrnuo na nju… »
Ovo su detalji drame koja se odvijala u kući Džinovića: Komšije otkrile kako je Melina upala u vilu na Senjaku

Ovo su detalji drame koja se odvijala u kući Džinovića: Komšije otkrile kako je Melina upala u vilu na Senjaku

Svet & Skandal 02.04.2024
Komšije Harisa Džinovića o njemu imaju samo lepe reči Pevač Haris Džinović sinoć je, kako kaže, bio primoran da pozove policiju jer je njegova bivša supruga Melina upala u njihovu vilu na Senjaku i verbalno ga napala. Komšije Harisa Džinovića… »
Đina Džinović se oglasila usred skandala svojih roditelja: Harisova i Melinina ćerka pokazala gde se sada nalazi FOTO

Đina Džinović se oglasila usred skandala svojih roditelja: Harisova i Melinina ćerka pokazala gde se sada nalazi FOTO

Nova 02.04.2024
Pevač Haris Džinović i modna kreatorka Melina razveli su se nakon 22 godine zajedničkog života. Oni su tokom braka dobili dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu, a iako su važili za jedan od najskladnijih parova domaće javnosti – njihovoj ljubavi… »
Sve je bilo mirno, a onda se pojavila Melina i nastao je haos: Komšija DŽinovića progovorio o drami bivšeg bračnog para -…

Sve je bilo mirno, a onda se pojavila Melina i nastao je haos: Komšija DŽinovića progovorio o drami bivšeg bračnog para -…

Večernje novosti 02.04.2024
JUTRO nakon porodične drame u domu Džinovića, kada je Harisova bivša supruga Melina upala u kuću, nakon čega ju je pevač prijavio policiji bilo je mirno. Foto: ATA images Međutim, kako se saznaje, Melina je u kuću nenajavljeno došla oko 21 sat… »
„Sve je bilo mirno dok nije došla Melina i nervozno pozvonila na interfon“: Komšija sa Senjaka otkrio šta se dešavalo u…

„Sve je bilo mirno dok nije došla Melina i nervozno pozvonila na interfon“: Komšija sa Senjaka otkrio šta se dešavalo u…

Nova 02.04.2024
Dan nakon što je bivša supruga pevača Harisa Džinovića upala u njegovu vilu na Senjaku, zbog čega je intervenisala i policija, njihov komšija je otkrio da se incident dogodio oko 21 čas. „Sve je bilo mirno i obično kao i svako drugo veče, dok… »
Ovi poznati domaći parovi imaju nešto zajedničko – i niko im ne zavidi: U sve je umešana i policija

Ovi poznati domaći parovi imaju nešto zajedničko – i niko im ne zavidi: U sve je umešana i policija

Nova 02.04.2024
Turbulentne ljubavne priče popularnih parova često su okončane raskidima i razvodima, a krah ljubavi poznatih neretko su pratili sukobi kod kojih je morala da reguje policija i koji su svoj epilog dobijali na sudu. Pevač Haris Džinović i modna… »
„Uz njega sam dobila mnogo više nego on uz mene, bila sam razmaženo derište koje je mislilo da će suzama sve dobiti“…

„Uz njega sam dobila mnogo više nego on uz mene, bila sam razmaženo derište koje je mislilo da će suzama sve dobiti“…

Nova 02.04.2024
Pevač Haris Džinović razveo se od supruge Meline nakon 22 godine zajedničkog života. Oni su u braku dobili dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu, a Melina je svojevremeno govorila o svom braku sa Harisom. „Mislim da sam kraj Harija dobila mnogo… »
Melinin i harisov sin ne želi da čuje za majku, a ćerka uz nju: Đina je posećuje, a ovako je Haris pričao o deci: "Ona se…

Melinin i harisov sin ne želi da čuje za majku, a ćerka uz nju: Đina je posećuje, a ovako je Haris pričao o deci: "Ona se…

Blic 02.04.2024
Drama u porodici Džinović ne prestaje od trenutka kada je javnost sazanala za njjhov razvod, i od tada je Haris počeo da iznosti sav prljav veš iz njihovog braka, koji je trajao 22 godine. Melina je sinoć nakon Harisovog intervjua koji je dao za… »
Jovana i Željko se posvađali u emisiji! Haris u centru skandala, a ovako je smirivao situaciju u studiju!

Jovana i Željko se posvađali u emisiji! Haris u centru skandala, a ovako je smirivao situaciju u studiju!

Mondo 02.04.2024
Sredinom prošle godine Jovana Joksimović i Željko Joksimović su gostovali u emisiji Harisa Džinovića, kada je došlo do rasprave u studiju. Sredinom prošle godine Jovana Joksimović i Željko Joksimović su gostovali u emisiji Harisa Džinovića… »
Korigovala kukove da bi izgledali kao kod Kim Kardašijan, stavila hijaluron u usta, a mnogi misle da je operisala još jedan…

Korigovala kukove da bi izgledali kao kod Kim Kardašijan, stavila hijaluron u usta, a mnogi misle da je operisala još jedan…

Nova 02.04.2024
Poslednjih dana glavna tema u svim domaćim medijima jeste razvod pevača Harisa Džinovića i modne kreatorke Meline. Njih dvoje su zajedno bili 22 godine i imaju dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu. Kan se ne eksponira mnogo u javnosti i vodi povučen… »
Haris nakon saslušanja u policiji: "Cilj je bio da me uhapse i zatvore"

Haris nakon saslušanja u policiji: "Cilj je bio da me uhapse i zatvore"

B92 02.04.2024
Haris Džinović je objasnio šta se dogodile protekle noći, kada je njegova bivša supruga Melina ušla u kuću u kojoj više ne boravi. Pevač je istakao za Telegraf.rs sledeće. Na pitanje šta misli o tome s kakvom namerom je Melinina došla, istakao… »
Haris nakon melininog upada u kuću: Reč je isključivo o provokaciji, cilj je bio da me uhapse i zatvore Ona nema pravo da…

Haris nakon melininog upada u kuću: Reč je isključivo o provokaciji, cilj je bio da me uhapse i zatvore Ona nema pravo da…

Dnevnik 02.04.2024
Dan nakon što je njegova bivša supruga Melina nenajavljeno došla u vilu na Senjaku u kojoj pevač živi sa decom, a iz koje se ona pre izvesnog vremena svojevoljno iselila, oglasio se Haris Džinović. Pevač je za Telegraf objasnio šta se to sinoć… »
"Htela je da izazove nasilje i da me uhapse zbog toga" Haris Džinović otkrio detalje Melininog upada u kuću: "Deca to…

"Htela je da izazove nasilje i da me uhapse zbog toga" Haris Džinović otkrio detalje Melininog upada u kuću: "Deca to…

Blic 02.04.2024
Melina Džinović sinoć je upala u kuću svom bivšem suprugu Harisu, kako je Blic prvi pisao. Donedavni bračni par nakon toga završio je u policiji, a Haris se sada oglasio, te otkrio da smatra da je Melina imala nameru da ga isprovocira kako bi… »
Nakon Melinine izjave o nasilju, oglasilo se i tužilaštvo: Evo šta Harisa očekuje sada

Nakon Melinine izjave o nasilju, oglasilo se i tužilaštvo: Evo šta Harisa očekuje sada

Svet & Skandal 02.04.2024
Sukob Harisa i Meline Džinović nastavio se i u policiji Haris i Melina protekle su noći bili akteri drame kada je, prema izjavi pevača, njegova bivša supruga upala u vilu u kojoj on sada živi sa njihovom decom, a u čitav slučaj morala je biti… »
"Dobila sam mnogo više nego on uz mene": Ovako je Melina Džinović govorila o braku sa Harisom: "Napravio je ženu od mene"

"Dobila sam mnogo više nego on uz mene": Ovako je Melina Džinović govorila o braku sa Harisom: "Napravio je ženu od mene"

Blic 02.04.2024
Melina Džinović sinoć je upala u porodičnu kuću na Senjaku u kojoj živi njen bivši suprug Haris Džinović sa njihovim sinom Kanom i ćerkom Đinom. Melina Džinović se nije oglašavala otkako je u javnost dospela vest o njihovom razvodu, a pre… »
Nova.rs u poseti butiku Meline Džinović: Radnica otkrila šta se dešava u poslednje vreme

Nova.rs u poseti butiku Meline Džinović: Radnica otkrila šta se dešava u poslednje vreme

Nova 02.04.2024
Modna kreatorka Melina Džinović i njen bivši suprug, poznati pevač Haris Džinović već nedeljama su glavna tema svih medija. Iako je sve na prvi pogled izgledalo idelno, ljubavni život poznatog para se raspao pre više od godinu i po dana, naveo je… »
Nova.rs ispred vile Harisa Džinovića koju je sinoć okupirala policija: Evo šta smo zatekli posle dolaska Meline FOTO

Nova.rs ispred vile Harisa Džinovića koju je sinoć okupirala policija: Evo šta smo zatekli posle dolaska Meline FOTO

Nova 02.04.2024
Ljubavni život Harisa i Meline Džinović već danima je glavna tema na estradnom nebu. Nakon vesti o razvodu, poznati pevač je odlučio da iznese sav prljav veš iz njihovog odnosa koji je započet pre 22 godine. Dok jedni tvrde da je ponašanje Harisa… »
„Znala sam još sa 18 godina da ću naći uspešnog muža koji će obezbediti porodicu“: Melina Džinović priznala –…

„Znala sam još sa 18 godina da ću naći uspešnog muža koji će obezbediti porodicu“: Melina Džinović priznala –…

Nova 02.04.2024
Pevač Haris Džinović i Melina Džinović stavili su tačku na brak nakon 22 godine. Melina Džinović se ovim povodom još uvek nije oglasila, dok je Haris izneo brojne pikanterije iz njihove zajednice. Inače, Melina je i sama svojevremeno rekla da je… »
Oglasio se advokat o slučaju Meline i Harisa: Evo da li ona može ostati bez imovine koju su stekli u braku

Oglasio se advokat o slučaju Meline i Harisa: Evo da li ona može ostati bez imovine koju su stekli u braku

Nova 02.04.2024
Pevač Haris Džinović se rastao od Meline Džinović nakon 22 godine emotivnog odnosa, a prošle noći došlo je do sukoba u vili u kojoj pevač živi sa decom Đinom i Kanom. Haris je zvao policiju nakon što je Melina odbila da izađe iz kuće iz koje… »
"Ja nemam problem sa decom, al me se boje": Melina Džinović prošla pored sina kao da ga ne poznaje, a evo kakav su odnos…

"Ja nemam problem sa decom, al me se boje": Melina Džinović prošla pored sina kao da ga ne poznaje, a evo kakav su odnos…

Blic 02.04.2024
Melina Džinović sinoć je upala u porodičnu kuću na Senjaku u kojoj živi njen bivši suprug Haris Džinović sa njihovom zajedničkom decom. Ekipa "Blica" nalazila se ispred vile u koju je Melina upala, a nakon što je Haris pozvao policiju, modna… »
Advokat o slučaju harisa i meline: Evo da li navodna preljuba utiče na podelu imovine i da li Džinovićeva bivša može da…

Advokat o slučaju harisa i meline: Evo da li navodna preljuba utiče na podelu imovine i da li Džinovićeva bivša može da…

Blic 02.04.2024
Melina Džinović upala je sinoć u porodičnu kuću u kojoj je živela sa Harisom Džinovićem i iz koje se nedavno iselila. Haris je zvao policiju, nakon što Melina nije želela da izađe iz doma, a za domaće medije, progovorio je advokat koji je… »
U kući drama, a Kan ovako provodi vreme: Sin Harisa i Meline novom objavom privukao svu pažnju

U kući drama, a Kan ovako provodi vreme: Sin Harisa i Meline novom objavom privukao svu pažnju

Mondo 02.04.2024
Jedna od najaktuelnijih tema ovih dana je razvod Meline i Harisa Džinovića, a u jeku drame putem društvenih mreža oglasio se oglasio njihov sin, pa pokazao na koji način provodi vreme. Jedna od najaktuelnijih tema ovih dana je razvod Meline i Harisa… »
U 18. Sam znala da ću naći uspešnog muža! Melina nije ni planirala karijeru: "Suprug treba da obezbedi porodicu"

U 18. Sam znala da ću naći uspešnog muža! Melina nije ni planirala karijeru: "Suprug treba da obezbedi porodicu"

Mondo 02.04.2024
Nakon drame koja se odigrala u vili na Senjaku, u domu Harisa i Meline Džinović, zbog koje je reagovala policija, aktuelan je intervju koji je modna kreatorka dala pre nekoliko godina. Nakon drame koja se odigrala u vili na Senjaku, u domu Harisa i… »
Ovako izgleda bivši tast Harisa Džinovića: Melinin otac se nikada ne pojavljuje u javnosti, a o njihovom braku oduvek je bio…

Ovako izgleda bivši tast Harisa Džinovića: Melinin otac se nikada ne pojavljuje u javnosti, a o njihovom braku oduvek je bio…

Nova 02.04.2024
Melina Džinović i Haris Džinović nedavno su se razveli posle 22 godine zajedničkog života. Ona se do sada nije oglašavala, dok je Haris u više navrata iznosio "prljav veš" iz braka. Melina je sinoć upala u Harisovu vilu na Senjaku, a pevač je… »
"Znala da ću naći uspešnog muškarca koji će da obezbedi porodicu": Melina Džinović nikada nije planirala da ima…

"Znala da ću naći uspešnog muškarca koji će da obezbedi porodicu": Melina Džinović nikada nije planirala da ima…

Blic 02.04.2024
Pevač Haris Džinović i Melina Džinović stavili su tačku na brak nakon 22 godine. Melina Džinović se ovim povodom još uvek nije oglasila, dok je Haris izneo brojne pikanterije iz njihove zajednice. Inače, Melina je i sama svojevremeno rekla da je… »
„Dobro veče, ja sam Melina Džinović i želim da prijavim nasilje koje traje već dve godine“

„Dobro veče, ja sam Melina Džinović i želim da prijavim nasilje koje traje već dve godine“

Nova 02.04.2024
Melina Džinović i Haris Džinović razveli su se nakon 22 godine zajedničkog života, a juče su završili u policijskoj stanici zbog incidenta koji se dogodio u vili na Senjaku. Melina Džinović je upala u vilu u kojoj je nekada živela sa Harisom i… »
Ovo je bivši tast harisa džinovića: Melinin otac se ne pojavljuje u javnosti i nikada nije komentarisao ćerkin brak sa…

Ovo je bivši tast harisa džinovića: Melinin otac se ne pojavljuje u javnosti i nikada nije komentarisao ćerkin brak sa…

Blic 02.04.2024
Melina Džinović i Haris Džinović nedavno su se razveli posle 22 godine zajedničkog života. Ona se do sada nije oglašavala, dok je Haris u više navrata iznosio pikanterije iz braka. Melina je sinoć upala u Harisovu vilu na Senjaku, a pevač je… »
"Ušla je u brak kao bumbar od 80 kilograma": Haris je ovako pričao o Melini: A jednu stvar je jako cenio kod nje

"Ušla je u brak kao bumbar od 80 kilograma": Haris je ovako pričao o Melini: A jednu stvar je jako cenio kod nje

Blic 02.04.2024
U porodičnom domu na Senjaku, nastala je prava drama kada je Melina Džinović došla u vilu, nakon čega je Haris Džinović pozvao policiju. Haris Džinović je prvi pozvao policiju u vili na Senjaku i prijavio da je njegova bivša supruga došla… »
(Foto): Evo gde je Kan Džinović nakon svađe roditelja u vili na Senjaku: Majka prošla pored njega bez reči, a on ovako…

(Foto): Evo gde je Kan Džinović nakon svađe roditelja u vili na Senjaku: Majka prošla pored njega bez reči, a on ovako…

Blic 02.04.2024
Melina Džinović, bivša supruga Harisa Džinovića, sinoć je upala u njegov dom na Senjaku, zbog čega je pevač odmah pozvao policiju. Haris je ispričao da je njegova bivša bez dozvole upala na njegov posed, pa su zbog toga davali izjavu u policiji… »
Evo kako izgleda vila Harisa i Meline Džinović: Pevač je samo u gradnju uložio više od dva miliona evra FOTO

Evo kako izgleda vila Harisa i Meline Džinović: Pevač je samo u gradnju uložio više od dva miliona evra FOTO

Nova 02.04.2024
Luksuzna vila se nalazi na Senjaku, a sinoć je, prema pisanju domaćih medija, policija zakucala na vrata poznatog pevača jer je on prijavio bivšu suprugu Melinu da ga psihički uznemirava. Nakon što je pevač proveo pet sati u policiji, oboma je… »
"Ja sam Melina i želim da prijavim nasilje" Otkriveno šta je Harisova bivša rekla u policiji

"Ja sam Melina i želim da prijavim nasilje" Otkriveno šta je Harisova bivša rekla u policiji

Mondo 02.04.2024
Melina Džinović nakon što je upala u Harisovu kuću na Senjaku dala je izjavu u policiji. Melina Džinović nakon što je upala u Harisovu kuću na Senjaku dala je izjavu u policiji. Nakon što je pevač, Haris Džinović, po izlasku iz suda saopštio… »
Oglasilo se tužilaštvo povodom slučaja Harisa Džinovića i Meline: Evo šta sledi nakon izrečene mere

Oglasilo se tužilaštvo povodom slučaja Harisa Džinovića i Meline: Evo šta sledi nakon izrečene mere

Nova 02.04.2024
Haris Džinović prijavio je bivšu suprugu Melinu policiji, nakon čega su oboje završili na saslušanju. Haris Džinović i Melina razveli su se nakon što su 22 godine proveli u zajednici, a posle razvoda popularni pevač obelodanio je detalje odnosa… »
Otkriveno zbog čega je policija tražila od Harisa Džinovića da preda oružje: On odmah krenuo u policijsku stanicu

Otkriveno zbog čega je policija tražila od Harisa Džinovića da preda oružje: On odmah krenuo u policijsku stanicu

Blic 02.04.2024
Sinoć se dogodio incident u vili Harisa Džinovića na Senjaku kada je njegova bivša supruga Melina Džinović, kako je on izjavio, upala nepozvana i verbalno ga napala. Zbog toga je Haris Džinović odmah pozvao policiju kako bi reagovala zbog… »
Dežurni tužilac doneo odluku! Kurir otkriva najnovije informacije iz tužilaštva o porodičnoj drami Harisa i Meline

Dežurni tužilac doneo odluku! Kurir otkriva najnovije informacije iz tužilaštva o porodičnoj drami Harisa i Meline

Kurir 02.04.2024
Pevač Haris Džinović pozvao je u ponedeljak naveče policiju kada mu je bivša supruga Melina Džinović upala u vilu na Senjaku i nije želele da je napusti. Kako je Kurir saznao, izrečena je hitna mera zabrane prilaska jedno drugom. Bivši… »
Melina i Haris Džinović završili u policiji: Pljušte međusobne optužbe, oglasilo se tužilaštvo

Melina i Haris Džinović završili u policiji: Pljušte međusobne optužbe, oglasilo se tužilaštvo

B92 02.04.2024
Haris Džinović sinoć je pozvao policiju nakon što je njegova bivša supruga Melina Džinović nepozvano ušla u porodičnu kuću na Senjaku. Nakon što je i Melini i Harisu Džinoviću izrečena mera zabrane prilaska, oglasilo se tužilaštvo i navelo… »
Tužilaštvo o slučaju harisa i meline! Nakon izricanja hitne mere doneta nova odluka

Tužilaštvo o slučaju harisa i meline! Nakon izricanja hitne mere doneta nova odluka

Mondo 02.04.2024
Prvo osnovno javno tužilaštvo oglasilo se nakon što je Melini i Harisu Džinoviću izrečena hitna mera zabrane prilaska. Prvo osnovno javno tužilaštvo oglasilo se nakon što je Melini i Harisu Džinoviću izrečena hitna mera zabrane prilaska… »
Oglasilo se tužilaštvo o slučaju Meline i Harisa, evo šta su utvrdili

Oglasilo se tužilaštvo o slučaju Meline i Harisa, evo šta su utvrdili

Telegraf 02.04.2024
Bivši supružnici su prošle noći završili u policiji, na saslušanju. Nakon što je od strane RS, MUP, PS Savski venac dostavljena hitna mera o sprečavanju nasilja u porodici, dežurni javni tužilac smatra da nema rizika od nasilja u porodici stoga… »

Vesti dana »