Povezane vesti

Neopisiva bol, dobila sam napad panike! Teodora Džehverović progovorila o drami koju je preživela!

Neopisiva bol, dobila sam napad panike! Teodora Džehverović progovorila o drami koju je preživela!

Mondo 02.04.2024
Teodora Džehverović je hitno operisana početkom godine, kada joj je za Badnje veče pukla cista. Teodora Džehverović je hitno operisana početkom godine, kada joj je za Badnje veče pukla cista Pevačica Teodora Džehverović je početkom godine na… »
"Dobila sam napad panike, bila hladna kao led" Teodora Džehverović iskreno o zdravstvenim problemima i bolu koji je…

"Dobila sam napad panike, bila hladna kao led" Teodora Džehverović iskreno o zdravstvenim problemima i bolu koji je…

Kurir 02.04.2024
Pevačica Teodora Džehverović na društvenim mrežama odgovarala je na pitanja o svojim nesnosnim bolovima koje je doživela! Jedno pitanje je bilo intimno vezano za njeno zdravlje. - Koje simptome si imala kada si shvatila da imaš problem sa… »
"Nikada me ništa toliko nije bolelo": Teodora Džehverović nikad iskrenije o zdravstvenom problemu: "Dobila sam napad panike"

"Nikada me ništa toliko nije bolelo": Teodora Džehverović nikad iskrenije o zdravstvenom problemu: "Dobila sam napad panike"

Blic 02.04.2024
Teodora Džehverović otkrila je da ima probleme sa jajnicima, a sada je pevačica otkrila da je zbog toga trpela ogromne bolove. Teodora je svojim fanovima na Instagramu odgovarala na pitanja, a tom prilikom progovorila je i o svom zdravlju. - Koje… »
"Nikad nije tako bolelo" Teodora opisala simptome koje je osetila pre nego što je završila na hitnoj operaciji

"Nikad nije tako bolelo" Teodora opisala simptome koje je osetila pre nego što je završila na hitnoj operaciji

Telegraf 02.04.2024
Pevačica je preživela dramu početkom godine. Pevačica Teodora Džehverović hitno je operisana 6. januara, na Badnji dan, zbog ciste koja joj je pukla na jajniku. Ona je sada, odgovarajući na pitanja pratilaca na Instagramu, odgovorila i na ono koje… »

Vesti dana »