Povezane vesti

Griliš: "Majka me pitala zašto mi zvižde na svakom gostovanju"

Griliš: "Majka me pitala zašto mi zvižde na svakom gostovanju"

Sportske.net 02.04.2024
Fudbaler Mančester sitija Džek Griliš izjavio je da ne zna zašto mu navijači zvižde na svakom stadionu u Engleskoj, osim na njegovom Etihadu. Engleski reprezentativac je na leto 2021. godine prešao u Siti iz Aston Vile za ogromnih 117,75 miliona… »
‘Tako hranim svoj ego’: Gvardiola napravio šou na konferenciji!

‘Tako hranim svoj ego’: Gvardiola napravio šou na konferenciji!

Hot sport 02.04.2024
‘Uvek se trudim da kritikujem igrače kako bi se osećali loše.’ Trener Mančester sitija, Pep Gvardila održao je konferenciju za medije uoči utakmice 31. kola protiv Aston Vile na ‘Etihadu‘ od 21:15. On je pre svega pohvalio ekipu Unaj Emerija… »
„Pričam sa igračima pred kamerama, tako hranim ego“

„Pričam sa igračima pred kamerama, tako hranim ego“

Sport klub 02.04.2024
U najavi derbija 31. kola Premijer lige između Mančester Sitija i Aston Vile trener aktuelnog šampiona Pep Gvardiola imao je zanimljivo izlaganje. Aston Vila ove sezone igra sjajno, bori se za Ligu šampiona i svestan je Gvardiola da njegov tim ne… »
Griliš: Majka me pita „što te vređaju, sine?“

Griliš: Majka me pita „što te vređaju, sine?“

Sport klub 02.04.2024
Džek Griliš važi za jednog od najpopularnijih igrača u Premijer ligi. As Mančester sitija je ljubimac navijača svog kluba, ali na gostujućim terenima po pravilu doživljava najviše uvreda. „Uvek sam se pitao zašto me protivnički navijači… »
Arteta: Morali smo da se prilagodimo Sitiju, bili smo jaki

Arteta: Morali smo da se prilagodimo Sitiju, bili smo jaki

Sport klub 02.04.2024
Arsenal je odigrao odličnu utakmicu protiv Mančester Sitija na Etihadu. Na nju se osvrnuo i Mikel Arteta, iako već u sredu Tobdžije očekuje duel protiv Lutona. Arsenal je igrao defanzivnije na Etihadu, nego inače kako igra. Ali tako nešto se… »

Vesti dana »