Povezane vesti

Počela rođendanska žurka milana miloševića! Možemo da garanutujemo da ovakvu tortu nikada niste videli, ekskluzivne fotke

Počela rođendanska žurka milana miloševića! Možemo da garanutujemo da ovakvu tortu nikada niste videli, ekskluzivne fotke

Kurir 02.04.2024
Milan Milošević napunio je prvog aprila 47 godina, a tokom noći u jednom prestoničkom restoranu voditelj je napravio glamurozni dočeka za sebi bliske osobe, ali i ljude sa estrade. Ono što je već tradicija je činjenica da voditelj pravi najbolje… »
Milan Milošević otkrio koliko hiljada evra je dao na svoj rođendan, a onda šok! Priznao kako su ga vređali i ponižavali

Milan Milošević otkrio koliko hiljada evra je dao na svoj rođendan, a onda šok! Priznao kako su ga vređali i ponižavali

Kurir 02.04.2024
Voditelj Milan Milošević proslavio je svoj 47. rođendan u jednom prestoničkom restoranu. - Sijam kao milion i odelo sija, ovo mi je zlatna godina i finansijski i životno, rekli su mi da ću u 47. godini postati milioner, možda su mislili na… »
Milan Milošević u "zlatnom" odelu slavi rođendan: "Moja želja je da zatrudnim, vređali su me u školi"

Milan Milošević u "zlatnom" odelu slavi rođendan: "Moja želja je da zatrudnim, vređali su me u školi"

Telegraf 02.04.2024
Milan se osvrnuo i na detinjstvo, kao i na ljude koji su sumnjali u to da će biti uspešan u svom poslu. Voditelj Zadruge, Milan Milošević večeras, 2. aprila, proslavlja 47. rođendan u jednom beogradskom restoranu, a za gala slavlje iskeširao je… »
Voditelj pinka puko 5.000 evra za proslavu! Milan Milošević organizovao gala slavlje, a tek da vidite tortu

Voditelj pinka puko 5.000 evra za proslavu! Milan Milošević organizovao gala slavlje, a tek da vidite tortu

Alo 02.04.2024
Milanova torta je na tri velika sprata, zlatne je boje sa krunom na vrhu. Milan Milošević napunio je prvog aprila 47 godina, a tokom noći u jednom prestoničkom restoranu voditelj je napravio glamurozni dočeka za sebi bliske osobe, ali i ljude sa… »
Gala slavlje Milana Miloševića za 47. rođendan: Za organizaciju potrošio oko 5.000 €, torta je zlatna

Gala slavlje Milana Miloševića za 47. rođendan: Za organizaciju potrošio oko 5.000 €, torta je zlatna

Telegraf 02.04.2024
Pripremio i specijalno odelo, odnosno odelo, koje je posebno iskreirano za njega. Voditelj Milan Milošević večeras, 2. aprila, proslavlja 47. rođendan u jednom beogradskom restoranu gde je upriličio gala slavlje za koje je iskeširao ozbiljnu cifru… »

Vesti dana »