Povezane vesti

Ana Radulović došla na rođendan kod miloševića i sve bacila u trans! Voditeljka zablistala kao nikada do sad, pogledajte…

Ana Radulović došla na rođendan kod miloševića i sve bacila u trans! Voditeljka zablistala kao nikada do sad, pogledajte…

Kurir 02.04.2024
Voditelj Milan Milošević večeras proslavlja svoj 47. rođendan u jednom prestoničkom restoranu. Ovim povodom mnogde poznate ličnosti pojavile su se na događaju. Među prvima su došli pevačica Vanesa Šokčić, Katarina Živković, Tijana Ajfon… »
Ne zanimaju me moje kolege: Vanesa Šokčić surovo o razvodima na estradi - "Što se tiče njih..."

Ne zanimaju me moje kolege: Vanesa Šokčić surovo o razvodima na estradi - "Što se tiče njih..."

Večernje novosti 02.04.2024
VANESA ŠOKČIĆ prokomentarisala je za medije, učestale razvode svojih kolega. Foto: V. Danilov Vanesa je otkrila da uživa u životu, a potom priznala da je ne zanimaju razvodi, svađe, i skandali koji se dešavaju na estradi. Kako je otkrila njoj je… »
"Ne zanimaju me moje kolege!" Vanesa Šokčić surovo o razvodima na estradi: Što se tiče njih...

"Ne zanimaju me moje kolege!" Vanesa Šokčić surovo o razvodima na estradi: Što se tiče njih...

Kurir 02.04.2024
Voditelj Zadruge, Milan Milošević večeras, 2. aprila, proslavlja 47. rođendan u jednom beogradskom restoranu, a za gala slavlje iskeširao je neverovatnu sumu od 5.000 evra i okupio pola estrade. Među prvima je stigla popularna pevačica Vanesa… »
"Vadim silikone jer je sada moda da sve bude manje" Tijana Ajfon ponovo šokirala izjavama: Moj idealni muškarac je bogat i…

"Vadim silikone jer je sada moda da sve bude manje" Tijana Ajfon ponovo šokirala izjavama: Moj idealni muškarac je bogat i…

Kurir 02.04.2024
Voditelj Milan Milošević proslavio je svoj 47. rođendan u jednom ekskluzivnom prostoru gde je zasijao u zlatnoj kombinaciji. U zlatnim nijansama je ceo rođendan, te su tako svi primetili zanimljivu tortu na tri sprata po kojoj se evri. Poznati polako… »

Vesti dana »