Povezane vesti

Obrt! Tristan Vukčević izabrao Srbiju i prikuplja dokumentaciju za dozvolu FIBA

Obrt! Tristan Vukčević izabrao Srbiju i prikuplja dokumentaciju za dozvolu FIBA

Telegraf 03.04.2024
Uskoro bismo mogli da ga gledamo u nacionalnom dresu Srbije. Košarkaš Vašingtona, Tristan Vukčević izabrao je reprezentaciju Srbije i u fazi je prikupljanja dokumentacije kako bi dobio odobrenje FIBA da zaigra za nacionalni tim, saznaje Tanjug. U… »
Bio Srbin dok nije otišao u NBA!? Pešić hvalio i čekao Tristana, kradu ga kao Stojakovićevog sina!

Bio Srbin dok nije otišao u NBA!? Pešić hvalio i čekao Tristana, kradu ga kao Stojakovićevog sina!

Mondo 03.04.2024
Svi se pitaju šta se desilo sa Tristanom Vukčevićem koji je posle odlaska u NBA ligu počeo da se raspituje kod Janisa Adetokunba da igra za Grčku. Svi se pitaju šta se desilo sa Tristanom Vukčevićem koji je posle odlaska u NBA ligu počeo da se… »
Tristan Vukčević neće da igra za Srbiju!? Otkucao ga Adetokunbo: Prišao mi i rekao "ja sam Grk"

Tristan Vukčević neće da igra za Srbiju!? Otkucao ga Adetokunbo: Prišao mi i rekao "ja sam Grk"

Mondo 03.04.2024
Janis Adetokunbo otkrio je da Tristan Vukčević ipak planira da igra za reprezentaciju Grčke, a ne Srbije kako smo svi pretpostavljali. Janis Adetokunbo otkrio je da Tristan Vukčević ipak planira da igra za reprezentaciju Grčke, a ne Srbije kako smo… »
Tristan Vukčević zapažen u pobedi Vašingtona nad Milvokijem

Tristan Vukčević zapažen u pobedi Vašingtona nad Milvokijem

RTS 03.04.2024
Košarkaši Vašingtona pobedili su na svom parketu ekipu Milvokija rezultatom 117:113 u NBA ligi, a zapaženu ulogu u trijumfu Vizardsa odigrao je doskorašnji igrač Partizana Tristan Vukčević. Prvi put nakon što je napustio Partizan i odlučio da… »
Tristan Vukčević prišao Janisu i rekao mu da je Grk: Adetokumbo ga pozvao u reprezentaciju i pomenuo Partizan

Tristan Vukčević prišao Janisu i rekao mu da je Grk: Adetokumbo ga pozvao u reprezentaciju i pomenuo Partizan

Telegraf 03.04.2024
Zanimljiva interakcija. Milovki Baksi bi skupo mogli da plate poraz od Vašington Vizardsa 117:113 nekoliko utakmica pre kraja ligaškog dela sezone. U borbi za drugo mesto ovakav neuspeh im svakako nije bio potreban, ali jednostavno nisu imali rešenja… »
Rekord karijere tristana Vukčevića! Bivši igrač Partizana odigrao fenomenalan meč i srušio Janisov Milvoki! (video)

Rekord karijere tristana Vukčevića! Bivši igrač Partizana odigrao fenomenalan meč i srušio Janisov Milvoki! (video)

Kurir 03.04.2024
Bivši košarkaš Partizana Tristan Vukčević odigrao je fenomenalan meč i sa svojim Vašington Vizardsima savladao je Milvoki Bakse koje predvodi Janis Adetokumbo rezultatom 117:114. Vukčević je za 31 minut proveden na terenu ubacio 14 poena, uhvatio… »
Tristan Vukčević došao do rekorda karijere: Njegova partija čak je zasenila i tripl-dabl Janisa Adetokumba!

Tristan Vukčević došao do rekorda karijere: Njegova partija čak je zasenila i tripl-dabl Janisa Adetokumba!

Telegraf 03.04.2024
Srbin odigrao preko 30 minuta i zablistao. Košarkaši Vašington Vizardsa upisali su šokantnu pobedu u okršaju sa Milvoki Baksima u "Kapital Van Areni" 117:113, pa je serija od tri poraza za njih sada stvar prošlosti. Ispostavilo se da je za tim iz… »

Vesti dana »