Povezane vesti

Rodik: I moja mačka bi mogla da mu bude trener Novaku

Rodik: I moja mačka bi mogla da mu bude trener Novaku

Politika 03.04.2024
Novak Đoković je prošle sedmice objavio da je okončana petogodišnja saradnja sa trenerom Goranom Ivaniševićem. Đoković je tokom veoma uspešnog perioda sa Ivaniševićem osvojio devet grend slemova i oborio gotovo svaki važan teniski rekord… »
"Novaka može da trenira i moja mačka i osvojili bi gomilu mečeva"

"Novaka može da trenira i moja mačka i osvojili bi gomilu mečeva"

Sportske.net 03.04.2024
Novak Đoković je prošle nedelje raskinuo skoro petogodišnju saradnju sa trenerom Goranom Ivaniševićem, pa se svi pitaju samo jedno, ko će biti Novakov naredni trener? Nenad Zimonjić je trenirao sa Novakovm na Košutnjaku i u Monte Karlu gde ga… »
"Šta će Đokoviću trener? Može ga voditi i moja mačka - pobeđivao bi"

"Šta će Đokoviću trener? Može ga voditi i moja mačka - pobeđivao bi"

B92 03.04.2024
Poslednji Amerikanac koji je bio broj 1 Endi Rodik prokomentarisao je glavnu temu u svetu tenisa - novog trenera Novaka Đokovića. Đoković je prošle nedelje okončao petogodišnju saradnju sa Goranom Ivaniševićem pa se uveliko spekuliše ko bi mogao… »
Novak Đoković seče! Rodik mu predložio dva rešenja za trenera, jedno je hit, a drugo želi cela Srbija

Novak Đoković seče! Rodik mu predložio dva rešenja za trenera, jedno je hit, a drugo želi cela Srbija

Večernje novosti 03.04.2024
ŠTA se dešava sa Novakom Đokovićem i ko će biti glavni trener srpskog tenisera glavna su pitanja koja muče ceo svet... Foto: Profimedia Na tu temu se oglasio i Endi Rodik, koji je imao hit predlog za najvećeg svih vremena. - To je već čudno… »
Hit izjava čuvenog tenisera: „Đokovića bi mogla da trenira i moja mačka!“

Hit izjava čuvenog tenisera: „Đokovića bi mogla da trenira i moja mačka!“

Hot sport 03.04.2024
Amerikanac se pita da li mu je uopšte potreban trener Najbolji teniser sveta Novak Đoković se priprema za Masters u Monte Karlu, a teniski svet i dalje govori o njegovom rastanku sa Goranom Ivaniševićem. I dalje se ne zna ko bi mogao da zameni… »
Legendarni Amer poslao urnebesnu poruku o Novaku koja je nasmejala planetu: Ova rečenica pokazuje koliko je Đoković moćan

Legendarni Amer poslao urnebesnu poruku o Novaku koja je nasmejala planetu: Ova rečenica pokazuje koliko je Đoković moćan

Nova 03.04.2024
Endi Rodik, nekada najbolji teniser planete, dao je urnebesan odgovor na pitanje ko bi mogao da bude novi trener Novaka Đokovića. Čuveni Amerikanac je sada ušao u medijske vode i ima sopstveni podcast, a tim povodom je govorio i o tome da li je… »
Novaka može da trenira moja mačka! Legenda iznenada prozvala Ivaniševića, Vajdu, Bekera...

Novaka može da trenira moja mačka! Legenda iznenada prozvala Ivaniševića, Vajdu, Bekera...

Mondo 03.04.2024
Endi Rodik smatra da Novaku Đokoviću i nije potreban trener. Endi Rodik smatra da Novaku Đokoviću i nije potreban trener. Srpski teniser Novak Đoković raskinuo je saradnju sa dosadašnjim trenerom Goranom Ivaniševićem posle pet godina, a potom je… »

Vesti dana »