Povezane vesti

Jelena o strahoti kroz koju je prošla kada je izgubila bebu: "Kao da sam nekog ubila... A zapravo jesam..."

Jelena o strahoti kroz koju je prošla kada je izgubila bebu: "Kao da sam nekog ubila... A zapravo jesam..."

Telegraf 03.04.2024
Jelena je priznala da je izgubila bebu. Pop diva Jelena Karleuša otkrila je do sada nepoznate detalje. Putem Instagrama se oglasila i putem dve stori priče otvorila dušu. Sa svojim obožavalacima podelila je jedan od možda i najtežeg bola u njenom… »
Jelena Karleuša progovorila o najbolnijem trenutku: Dok su mi saopštavali da sam izgubila bebu, slikali su me paparaci (FOTO)

Jelena Karleuša progovorila o najbolnijem trenutku: Dok su mi saopštavali da sam izgubila bebu, slikali su me paparaci (FOTO)

Svet plus 03.04.2024
Jelena Karleuša, odlučila je da sa svojim pratiocima putem društvene mreže Instagram podeli jedan od svojih najtežih trenutaka u životu. Tokom turbulentnog perioda njenog braka sa Duškom Tošićem, Jelena je doživela gubitak bebe. U svojoj… »
Karleuša otkrila da je izgubila bebu nakon koncerta na Ušću

Karleuša otkrila da je izgubila bebu nakon koncerta na Ušću

Nova 03.04.2024
Pevačica Jelena Karleuša obratila se pratiocima na Instagramu i otkrila da je nakon koncerta 2013. godine saznala da je bila u drugom stanju, ali da je dete, nažalost, izgubila. Ona se na Instagramu prisetila svega, pa sa pratiocima podelila kako su ti… »
Mala tačkica na ekranu ultrazvuka nije sijala, kao da sam nekog ubila… Jelena Karleuša izgubila bebu

Mala tačkica na ekranu ultrazvuka nije sijala, kao da sam nekog ubila… Jelena Karleuša izgubila bebu

Svet & Skandal 03.04.2024
Jelena Karleuša izgubila bebu davno Jelena Karleuša sa svojim pratiocima na Instagramu podelila je jednu od najtežih epizoda iz svog života. Jelena Karleuša izgubila bebu u braku sa Duškom Tošićem a objasnila je kad i na koji način je saznala… »
Karleuša izgubila bebu! Posle Ušća saznala da je trudna: Kao da sam nekog ubila, a zapravo jesam

Karleuša izgubila bebu! Posle Ušća saznala da je trudna: Kao da sam nekog ubila, a zapravo jesam

Mondo 03.04.2024
Jelena Karleuša otkrila je da je nakon velikog koncerta na Ušću izgubila bebu. Jelena Karleuša otkrila je da je nakon velikog koncerta na Ušću izgubila bebu. Jelena Karleuša, koja je u velikoj ispovesti otvorila dušu i progovorila o braku s… »
"Kao da sam nekog ubila, a zapravo jesam!" Karleuša izgubila bebu posle Ušća: Tačkica na ultrazvuku nije sijala! Bolna…

"Kao da sam nekog ubila, a zapravo jesam!" Karleuša izgubila bebu posle Ušća: Tačkica na ultrazvuku nije sijala! Bolna…

Kurir 03.04.2024
Jelena Karleuša sa svojim pratiocima na Instagramu podelila je jednu od najtežih epizoda iz svog života - kad i na koji način je saznala da je izgubila bebu u braku sa Duškom Tošićem. - Momentat pred moj prvi koncert na Ušću. Ovo je Bulevar… »

Vesti dana »