Povezane vesti

„Baš me briga“: Vlahović odbrusio nakon pitanja o golu i oduševio navijače Juventusa

„Baš me briga“: Vlahović odbrusio nakon pitanja o golu i oduševio navijače Juventusa

Nova 03.04.2024
Juventus ove sezone gotovo uvek može da se osloni na Dušana Vlahovića, a tako je bilo i u trijumfu od 2:0 protiv Lacija u prvom meču polufinala Kupa Italije. Srpski napadač je postigao gol u 64. minutu nakon što je na lep način krunisao solo… »
Nisam važan ja, već ceo tim: Srbin nahvalio saigrače u crno-belom

Nisam važan ja, već ceo tim: Srbin nahvalio saigrače u crno-belom

Večernje novosti 03.04.2024
SUSPENZIJA zbog crvenog kartona u Seriji A i povreda leđa bili su glavni "protivnici" Dušana Vlahovića u poslednje vreme. Nedaće su iza reprezentativca Srbije, pa je centarfor Juventusa bio jedan od glavnih junaka pobede crno-belih u prvom meču… »
Vlahović: Alegri dobro spremio utakmicu

Vlahović: Alegri dobro spremio utakmicu

Sport klub 03.04.2024
Fudbaler Juventusa Dušan Vlahović posle pobede 2:0 protiv Lacija u kojoj je bio strelac jednog gola nije skrivao zadovoljstvo. Ovaj trijumf približio je ekipu Masima Alegrija ka finalu Kupa Italije. Reprezentativac Srbije je posle solo akcije zatresao… »
Vlahović: "Baš me briga..."

Vlahović: "Baš me briga..."

Sportske.net 03.04.2024
Dušan Valhović bio je strelac u pobedi Juventusa nad Lacijom (2:0) u prvom meču polufinala Kupa Italije. Srpski napadač je istakao da se ne opterećuje svojim učinkom. "Baš me briga koliko ću golova postići, kome ću asistirati. Važno je da… »
Vlahović slomio Lacio, pa poručio: Baš me briga za to, izašli smo iz ćorsokaka! (video)

Vlahović slomio Lacio, pa poručio: Baš me briga za to, izašli smo iz ćorsokaka! (video)

Hot sport 03.04.2024
Srpski napadač nije krio zadovoljstvo Fudbaleri Juventusa savladali su Lacio u okviru polufinala Kupa Italija rezultatom 2:0 i stvorili dobru prednost u revanš utakmici najmasovnijeg takmićenja u zemlji. Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je… »
"Baš me briga..." Dušan Vlahović pocepao Lacio, pa začepio usta celoj Italiji

"Baš me briga..." Dušan Vlahović pocepao Lacio, pa začepio usta celoj Italiji

Večernje novosti 03.04.2024
Fudbaleri Juventusa su u prvom meču polufinala Kupa Italije protiv Lacija slavili sa 2:0, a strelac drugog pogotka bio je naš Dušan Vlahović. Foto: Profimedia Juventus je u agoniji, ozbiljnoj krizi, na devet poslednjih utakmica u Seriji A ima samo… »
Vlahović: Baš me briga

Vlahović: Baš me briga

B92 03.04.2024
Fudbaler Juventusa Dušan Vlahović ponovo je zatresao mrežu i to u polufinalu Kupa Italije. Juventus je savladao Lacio 2:0 i došlo na prag plasmana u veliko finale Kupa Italije, a srpski napadač bio je strelac u 64. minutu, kada je završio… »

Vesti dana »