Povezane vesti

"Niti sam se nudio, niti su meni šta nudili": Savo Manojlović o učešću na izborima

"Niti sam se nudio, niti su meni šta nudili": Savo Manojlović o učešću na izborima

Blic 03.04.2024
Savo Manojlović, direktor kampanje ''Kreni - promeni'', govoreći o eventualnom učešću na predstojećim beogradskim i lokalnim izborima, rekao je da ne bi želeo o tome da licitira. Na pitanje da li prelazi iz aktivizma u politiku, Manojlović kaže… »
Manojlović o učešću na izborima: Nit sam se ja kome nudio, nit su meni šta nudili

Manojlović o učešću na izborima: Nit sam se ja kome nudio, nit su meni šta nudili

N1 Info 03.04.2024
Direktor kampanje ''Kreni - promeni'', Savo Manojlović, naveo je da su svi pozvani na skup ispred RTS-a, osim onih koji se nalaze na državnim funkcijama zato što su direktni saučesnici svega ovoga što se dešava i jer su okupirali Srbiju u korist… »
Manojlović (Kreni-Promeni): Nemamo zvaničnu odluku o učešću na izborima

Manojlović (Kreni-Promeni): Nemamo zvaničnu odluku o učešću na izborima

Beta 03.04.2024
Direktor kampanja pokreta Kreni-Promeni Savo Manojlović izjavio je danas da još nisu doneli zvaničnu odluku o učešću na izborima i da zbog toga ne želi da licitira o idejama da bude kandidat za gradonačelnika Beograda. Manojlović je za televiziju… »
Savo Manojlović: Nemamo zvaničnu odluku o učešću na izborima

Savo Manojlović: Nemamo zvaničnu odluku o učešću na izborima

Danas 03.04.2024
Direktor kampanja pokreta Kreni-Promeni Savo Manojlović izjavio je danas da još nisu doneli zvaničnu odluku o učešću na izborima i da zbog toga ne želi da licitira o idejama da bude kandidat za gradonačelnika Beograda. Manojlović je za televiziju… »
Savo Manojlović za NIN: Sukobi zagađuju, teraju građane u apatiju

Savo Manojlović za NIN: Sukobi zagađuju, teraju građane u apatiju

NIN 03.04.2024
Savo Manojlović, direktor kampanja pokreta Kreni-promeni, ocenjuju pojedini analitičari, mogao bi da bude novo lice koje bi na izbore izvelo demotivisane birače, dok se u medijima pojavljuju i procene prema kojima se on, uz predsednika Novog DSS-a… »

Vesti dana »