Povezane vesti

Ivanišević otkrio zašto se rastao sa đokovićem

Ivanišević otkrio zašto se rastao sa đokovićem

Dnevnik 03.04.2024
Goran Ivanišević, doskorašnji trener Novaka Đokovića, istakao je zamor i zasićenje kao razloge zašto više ne sarađuje sa srpskim teniserom. Đoković je nedavno na društvenim mrežama saopštio kraj petogodišnje saradnje nakon slabog starta… »
Ivanišević za SK: Osetio sam da je kraj blizu još u Njujorku

Ivanišević za SK: Osetio sam da je kraj blizu još u Njujorku

Sport klub 03.04.2024
Promenljivo vreme, pola jedan popodne na terasi hotela Park 45. Goran Ivanišević, doskorašnji trener Novaka Đokovića razgovara s nama – duboko iz duše. INTERVJU GORANA IVANIŠEVIĆA ZA SPORT KLUB „Novakovo vikanje mi nije smetalo, to nema veze s… »
„Novakovo vikanje mi nije smetalo, to nema veze s mozgom“

„Novakovo vikanje mi nije smetalo, to nema veze s mozgom“

Sport klub 03.04.2024
Komunikacija Novaka Đokovića sa ljudima u svojoj loži česta je tema u medijima, pogotovo kada najbolji teniser sveta izgubi nerve, kada dođe i do vike i psovanja. INTERVJU GORANA IVANIŠEVIĆA ZA SPORT KLUB “Da je Englez, Novak bi imao palatu pored… »
Zašto su se rastali Đoković i Ivanišević?

Zašto su se rastali Đoković i Ivanišević?

Sportske.net 03.04.2024
Nakon pet godina izuzetno uspešne saradnje rastali su se najbolji teniser sveta Novak Đoković i njegov doskorašnji trener Goran Ivanišević. Njih dvojica su sjajno sarađivali, a Srbin pod trenerskom palicom Hrvata osvojio brojne najvažmije titule i… »
Ivanišević otkrio zašto se rastao sa Đokovićem

Ivanišević otkrio zašto se rastao sa Đokovićem

B92 03.04.2024
Goran Ivanišević, doskorašnji trener Novaka Đokovića, istakao je zamor i zasićenje kao razloge zašto više ne sarađuje sa srpskim teniserom. Đoković je nedavno na društvenim mrežama saopštio kraj petogodišnje saradnje nakon slabog starta… »
“Da je Englez, Novak bi imao palatu pored Bakingemske”

“Da je Englez, Novak bi imao palatu pored Bakingemske”

Sport klub 03.04.2024
Debata o najvećem teniseru svih vremena, debata koja traje i trajaće, ali objektivni u ovom trenutku mogu da konstatuju samo jedno ime – Novak Đoković. INTERVJU GORANA IVANIŠEVIĆA ZA SPORT KLUB „Novakovo vikanje mi nije smetalo, to nema veze s… »
Gledao sam koga će Đoković prvo da "ubije": Goran Ivanišević otvoreno o saradnji sa Novakom (video)

Gledao sam koga će Đoković prvo da "ubije": Goran Ivanišević otvoreno o saradnji sa Novakom (video)

Večernje novosti 03.04.2024
GORAN Ivanišević i Novak Đoković prekinuli su saradnju, bila je to možda i glavna vest u svetu tenisa, a sada je i Hrvat detaljnije govorio o svemu što je prethodilo rastanku dvojice saradnika. FOTO: Tanjug/AP Nije Novak Đoković prethodnih nedelja… »
"Niko nije ni blizu pogodio!" Goran Ivanišević konačno otkrio zašto više nije trener Novaka Đokovića!

"Niko nije ni blizu pogodio!" Goran Ivanišević konačno otkrio zašto više nije trener Novaka Đokovića!

Večernje novosti 03.04.2024
NOVAK Đoković je rešio da mu Goran Ivanišević više ne bude trener, a o razlozima su mnogi diskutovali. Sada se oglasio i hrvatski stručnjak, otklonivši sve dileme. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, prošle sedmice, poslednje nedelje marta, Nole je… »
Ivanišević: Gledam koga će Nole prvo da ubije – mene, Mareta ili Čarlija (VIDEO)

Ivanišević: Gledam koga će Nole prvo da ubije – mene, Mareta ili Čarlija (VIDEO)

Danas 03.04.2024
Goran Ivanišević dao je veliki intervju za Sport klub, pun anegdota iz skoro petogodišnje saradnje sa Novakom Đokovićem, a jedna od najkomičnijih uključuje Novakovog brata Marka. Sve se odigralo u finalu Adelejda na početku prošle godine, Novaku… »
Ivanišević o Novakovom besu: ‘Ja sam bio na podu i gledao koga će prvo da ubije!’

Ivanišević o Novakovom besu: ‘Ja sam bio na podu i gledao koga će prvo da ubije!’

Hot sport 03.04.2024
Sa Novakom nikad nije dosadno. Pre nekoliko dana teniski svet iznenadila je vest o prekidu saradnje između Ivaniševića i Đokovića. Iako su se zli jezici nadali da će neko od njih ‘izneti prljav veš’ u javnost, toga nije bilo, već isključivo… »
Ivanišević: Gledam koga će Novak prvo da ubije - mene ili...

Ivanišević: Gledam koga će Novak prvo da ubije - mene ili...

B92 03.04.2024
Goran Ivanišević, bivši trener Novaka Đokovića, pričao je o anegdotama koje je doživeo u radu sa najboljim teniserom sveta. Đoković je pre nekoliko dana iznenadio javnost kada se rastao sa Hrvatom, a prvi intervju nakon razlaza sa Novakom… »
“Gledam koga će Nole da ubije – mene, Mareta ili Čarlija”

“Gledam koga će Nole da ubije – mene, Mareta ili Čarlija”

Sport klub 03.04.2024
Goran Ivanišević dao je veliki intervju za Sport klub, pun anegdota iz skoro petogodišnje saradnje sa Novakom Đokovićem, a jedna od najkomičnijih uključuje Novakovog brata Marka. Sve se odigralo u finalu Adelejda na početku prošle godine, Novaku… »
Ivanišević prvi put posle raskida: Novaku želim olimpijsko zlato, nikome ništa nije dužan

Ivanišević prvi put posle raskida: Novaku želim olimpijsko zlato, nikome ništa nije dužan

Danas 03.04.2024
Hrvatski trener, prvi put posle rastanka sa Novakom Đokovićem, govorio o plodonosnoj saradnji sa najboljim teniserom svih vremena. Imali su odličnu i trofejnu saradnju koja je krunisana brojnim titulama, naročito kada su grend slemovi u pitanju. I… »

Vesti dana »