Povezane vesti

„Štark arena” od danas „Beogradska arena”

„Štark arena” od danas „Beogradska arena”

Politika 03.04.2024
„Štark arena” na Novom Beogradu od danas zvanično nosi ime „Beogradska arena”, rekao je predsednik gradskog Privremenog organa Aleksandar Šapić. On je kazao da je „Beogradska arena” jedan od simbola Beograda, te podsetio da se tu… »
Šapić: Kao što sam i obećao, simboli grada nisu na prodaju, „Beogradska arena“ ponovo nosi svoje izvorno ime

Šapić: Kao što sam i obećao, simboli grada nisu na prodaju, „Beogradska arena“ ponovo nosi svoje izvorno ime

Telegraf 03.04.2024
Imena simbola Grada, između ostalih i Kalemegdanske tvrđave, takođe, neće biti na prodaju. - Od danas zvanično „Beogradska arena“ ponovo postaje „Beogradska arena“, vraćamo joj njeno izvorno ime, jer kao što sam u novembru mesecu i najavio… »
Počelo skidanje starog natpisa: Šapić: "Od danas 'Beogradska arena' ponovo nosi svoje izvorno ime (foto)

Počelo skidanje starog natpisa: Šapić: "Od danas 'Beogradska arena' ponovo nosi svoje izvorno ime (foto)

Blic 03.04.2024
Od danas zvanično "Beogradska arena" ponovo postaje "Beogradska arena", vraćamo joj njeno izvorno ime, jer kao što sam u novembru mesecu i najavio, simboli grada Beograda više neće biti na prodaju dok god se ja u ovom gradu budem nešto pitao, rekao… »
Beogradska arena ponovo nosi svoje izvorno ime Šapić: Kao što sam i obećao, simboli grada nisu na prodaju

Beogradska arena ponovo nosi svoje izvorno ime Šapić: Kao što sam i obećao, simboli grada nisu na prodaju

Kurir 03.04.2024
„ Beogradska arena” od danas zvanično ponovo postaje „Beogradska arena”, vraćamo joj njeno izvorno ime, jer kao što sam u novembru i najavio, simboli grada Beograda više neće biti na prodaju dokle god se ja u ovom gradu budem nešto pitao… »
Šapić: Kao što sam i obećao, simboli grada nisu na prodaju, od danas „Beogradska arena“ ponovo nosi svoje izvorno ime

Šapić: Kao što sam i obećao, simboli grada nisu na prodaju, od danas „Beogradska arena“ ponovo nosi svoje izvorno ime

Večernje novosti 03.04.2024
OD DANAS zvanično „Beogradska arena“ ponovo postaje „Beogradska arena“, vraćamo joj njeno izvorno ime, jer kao što sam u novembru mesecu i najavio, simboli grada Beograda više neće biti na prodaju dok god se ja u ovom gradu budem nešto… »

Vesti dana »