Povezane vesti

Partizan i Zvezda više ne igraju u "Štark" areni!

Partizan i Zvezda više ne igraju u "Štark" areni!

Sportske.net 03.04.2024
Bila je "Kombank", pa "Štark", sad je opet Beogradska arena. Odlukom vlasti u prestonici, klonjeno je ime sponzora sa naziva najveće košarkaške hale u regionu. "Beogradska arena od danas zvanično ponovo postaje "Beogradska Arena", vraćamo joj njeno… »
Beogradska arena više ne nosi sponzorsko ime

Beogradska arena više ne nosi sponzorsko ime

Sport klub 03.04.2024
Nakon više godina Beogradska arena od srede ponovo nosi svoje izvorno ime. Uklonjen je dosadašnji sponzorski naziv "Štark". „Beogradska arena od danas, nakon više godina, ponovo nosi svoje izvorno ime. Radove na uklanjanju prethodnog imena obišao… »
Šapić: Štark arena na Novom Beogradu od danas je Beogradska arena

Šapić: Štark arena na Novom Beogradu od danas je Beogradska arena

Danas 03.04.2024
„Štark arena“ na Novom Beogradu od danas zvanično nosi ime „Beogradska arena“, rekao je predsednik gradskog Privremenog organa grada Beograda Aleksandar Šapić. On je kazao da je „Beogradska arena“ jedan od simbola Beograda i podsetio da se… »
Šapić: Štark arena na Novom Beogradu od danas je Beogradska arena

Šapić: Štark arena na Novom Beogradu od danas je Beogradska arena

Nedeljnik 03.04.2024
(Beta) – „Štark arena“ na Novom Beogradu od danas zvanično nosi ime „Beogradska arena“, rekao je predsednik gradskog Privremenog organa Aleksandar Šapić. On je kazao da je „Beogradska arena“ jedan od simbola Beograda, te podsetio da se… »
Šapić: „Štark arena je odsad Beogradska arena, simboli grada nisu na prodaju“ (foto)

Šapić: „Štark arena je odsad Beogradska arena, simboli grada nisu na prodaju“ (foto)

Hot sport 03.04.2024
„Beogradska arena“ od danas zvanično ponovo postaje „Beogradska arena”. „Štark arena“ odlazi u zaborav, a najveća hala u Srbiji, a i šire, će od danas ponovo nositi ime – „Beogradska arena“. Predsednik Privremenog organa grada… »
Šapić: Štark arena na Novom Beogradu od danas je Beogradska arena

Šapić: Štark arena na Novom Beogradu od danas je Beogradska arena

Novi magazin 03.04.2024
"Štark arena" na Novom Beogradu od danas zvanično nosi ime "Beogradska arena", rekao je predsednik gradskog Privremenog organa Aleksandar Šapić. On je kazao da je "Beogradska arena" jedan od simbola Beograda, te podsetio da se tu održavaju… »
„Beogradska Arena” ponovo nosi svoje ime Šapić: Kao što sam i obećao, simboli Beograda više neće biti na prodaju

„Beogradska Arena” ponovo nosi svoje ime Šapić: Kao što sam i obećao, simboli Beograda više neće biti na prodaju

Dnevnik 03.04.2024
BEOGRAD: Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da je najvećoj gradskoj sportskoj hali, sa koje je počelo uklanjanje dosadašnjeg naziva „Štark arena“, zvanično vraćeno njeno izvorno ime – „Beogradska… »
Šapić: Od danas "Beogradska arena" ponovo nosi svoje ime

Šapić: Od danas "Beogradska arena" ponovo nosi svoje ime

RTS 03.04.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić rekao je da je najvećoj gradskoj sportskoj hali, sa koje je počelo uklanjanje dosadašnjeg naziva "Štark arena", zvanično vraćeno njeno izvorno ime - "Beogradska arena" i da simboli… »
Najvećoj gradskoj hali vraćeno izvorno ime - "Beogradska arena"

Najvećoj gradskoj hali vraćeno izvorno ime - "Beogradska arena"

Insajder 03.04.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić je izjavio da od 3. aprila najveća gradska hala zvanično ponovo postaje "Beogradska arena". 'Vraćamo joj njeno izvorno ime, jer kao što sam u novembru i najavio, simboli grada Beograda… »
Šapić: Simboli grada nisu na prodaju; Beogradska arena ponovo nosi svoje izvorno ime

Šapić: Simboli grada nisu na prodaju; Beogradska arena ponovo nosi svoje izvorno ime

B92 03.04.2024
"Beogradska arena" od danas zvanično ponovo postaje "Beogradska arena”. "Vraćamo joj njeno izvorno ime, jer kao što sam u novembru i najavio, simboli grada Beograda više neće biti na prodaju dokle god se ja u ovom gradu budem nešto pitao", rekao… »
Šapić: Simboli grada nisu na prodaju, „Beogradska arena“ ponovo nosi svoje izvorno ime

Šapić: Simboli grada nisu na prodaju, „Beogradska arena“ ponovo nosi svoje izvorno ime

N1 Info 03.04.2024
"Beogradska arena" od danas zvanično ponovo postaje "Beogradska arena", vraćamo joj njeno izvorno ime, jer kao što sam u novembru i najavio, simboli grada Beograda više neće biti na prodaju dokle god se ja u ovom gradu budem nešto pitao, rekao je… »

Vesti dana »