Povezane vesti

"Najbolje me osveži ukus breskve": Vojaž opet komentarom pecnuo bivšu!

"Najbolje me osveži ukus breskve": Vojaž opet komentarom pecnuo bivšu!

Mondo 03.04.2024
Reper Vojaž pokreće novi biznis, ali nije mu promakla prilika da pecne svoju bivšu Breskvicu. Reper Vojaž pokreće novi biznis, ali nije mu promakla prilika da pecne svoju bivšu Breskvicu. Reper Mihajlo Veruović poznatiji kao Vojaž nedavno je… »
"Najbolje me osveži ukus breskve": Vojaž opet potkačio bivšu: Odgovorio na pitanje, pa nabacio osmeh (video)

"Najbolje me osveži ukus breskve": Vojaž opet potkačio bivšu: Odgovorio na pitanje, pa nabacio osmeh (video)

Blic 03.04.2024
Reper Mihajlo Veruović poznatiji kao Vojaž nedavno je otkrio da pokreće proizvodnju i prodaju ledenih čajeva. Mnogi su bili mišljenja da je u pitanju samo marketinški trik zahvaljujući kom će zarađivati preko svoje bivše devojke Anđele… »
Sok od breskvice ga najbolje osveži! Vojaž kroz osmeh zapalio društvene mreže: Najviše volim kada je ledena...

Sok od breskvice ga najbolje osveži! Vojaž kroz osmeh zapalio društvene mreže: Najviše volim kada je ledena...

Kurir 03.04.2024
Reper Mihajlo Veruović Vojaž pokrenuo je novi biznis, tačnije lansiraće svoje ledene čajeve. Mnogi su komentarisali da je napravio ozbiljan marketinški trik koristeći bivšu devojku Anđelu Ignjatović Breskvicu, jer je napravio sokove koji će se… »
Vojaž rekao da ga najbolje osveži ukus breskve, a izraz lica i smešak jasno govore na koga je pomislio

Vojaž rekao da ga najbolje osveži ukus breskve, a izraz lica i smešak jasno govore na koga je pomislio

Telegraf 03.04.2024
Reper je ubrzo stavio široki osmeh na svoje lice, pa zatim ostao takav nekoliko trenutaka. Reper Mihajlo Veruović Vojaž pokrenuo je novi biznis, tačnije lansiraće svoje ledene čajeve. Mnogi su komentarisali da je napravio ozbiljan marketinški trik… »

Vesti dana »