Povezane vesti

"Da je Đoković Englez, kraj Bakingemske palate bi mu izgradili novu": Ivanišević o tome što je Novak iz Srbije

"Da je Đoković Englez, kraj Bakingemske palate bi mu izgradili novu": Ivanišević o tome što je Novak iz Srbije

Telegraf 03.04.2024
Hrvatski trener smatra da je javnost na zapadu drugačije percipirala srpskog tenisera. Centralna tema u teniskom svetu ovih dana je rastanak Novaka Đokovića i njegovog dugogodišnjeg trenera, Gorana Ivaniševića, što su mnogi primili sa… »
Ivanišević o razlozima rastanka sa Đokovićem: "Tada sam osetio da je blizu kraj..."

Ivanišević o razlozima rastanka sa Đokovićem: "Tada sam osetio da je blizu kraj..."

Telegraf 03.04.2024
Sada već bivši Noletov trener je u intervjuu za Sport Klub otkrio kako je došlo do rastanka. Pre samo nekoliko dana, kao "grom iz vedra neba" stigla je informacija da su se Novak Đoković i njegov trener Goran Ivanišević rastali posle dugogodišnje… »
"Bio sam spreman da poginem za njega, stao je iza svojih stavova": Ivanišević emotivno o saradnji sa Novakom

"Bio sam spreman da poginem za njega, stao je iza svojih stavova": Ivanišević emotivno o saradnji sa Novakom

Telegraf 03.04.2024
Goran Ivanišević je u razgovoru sa Sport Klubom otkrio neke od najzanimljivijih delova saradnje sa Novakom Đokovićem. Pre nekoliko dana došlo je do rastanka posle višegodišnje saradnje između Novaka Đokovića i njegovog trenera Gorana… »
Ivanišević o šokantnoj diskvalifikaciji Đokovića sa US opena: "To mi je bilo najgorih 50 minuta"

Ivanišević o šokantnoj diskvalifikaciji Đokovića sa US opena: "To mi je bilo najgorih 50 minuta"

Telegraf 03.04.2024
"Ni reč nismo progovorili na putu do hotela", rekao je bivši Novakov trener u razgovoru za Sport Klub. Najbolji srpski teniser, Novak Đoković nedavno se rastao sa Goranom Ivaniševićem, pa je samim tim prekinuta njihova dugogodišnja i berićetna… »

Vesti dana »