Povezane vesti
Petrović (SSP): Vlast prihvatila zahtev opozicije za razgovor da bi kupila vreme
Beta 04.04.2024
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) i poslanik Goran Petrović izjavio je danas da je vlast prihvatila zahtev opozicije za razgovor da bi kupila vreme i "pokušala da prevari građane". On je u pisanoj izjavi naveo da je, odbijanjem da se svi… »
Petrović: Vlast prihvatila zahtev opozicije za razgovor da bi kupila vreme
NIN 04.04.2024
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) i poslanik Goran Petrović izjavio je danas da je vlast prihvatila zahtev opozicije za razgovor da bi kupila vreme i "pokušala da prevari građane". On je u pisanoj izjavi naveo da je, odbijanjem da se svi… »
Nema dogovora: Završeni pregovori vlasti i opozicije o izbornim uslovima: Trajali su skoro dva sata ali bez epiloga (video)
Blic 03.04.2024
U Skupštini Srbije danas je završen rad Kolegijuma, na kome su učestvovali predsednica parlamenta Ana Brnabić i šefovi poslaničkih grupa ali, kako je potvrdio Miroslav Aleksić iz koalicije "Srbije protiv nasilja", dogovora o izborima uslovima nema… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Protesti studenata i građana u 32 grada u Srbiji, u Beogradu blokade dva mosta: Traže od Vučića hitno raspisivanje izbora
Nova pre 27 minutajoš 17 povezanih

Železnička stanica u Novom Sadu možda će biti srušena, kaže ministarka Sofronijević
Nova ekonomija pre 3 satajoš 21 povezana

Poverenica: I dalje najviše diskriminacije na osnovu godina i zdravlja
Novi magazin pre 2 satajoš 16 povezanih

Studenti i građani izlaze na ulice danas u 18 časova u 32 grada širom Srbije: Pročitajte detaljan plan protesta
Nova pre 3 satajoš 30 povezanih

Feđa Dudić ostaje u Radničkom 1923: Potpisan novi jednogodišnji ugovor
Serbian News Media pre 3 satajoš 20 povezanih