Povezane vesti

„Svaku noć popijem flašu vina“: Haris Džinović u jeku priča o razvodu od Meline priznao kako provodi vreme

„Svaku noć popijem flašu vina“: Haris Džinović u jeku priča o razvodu od Meline priznao kako provodi vreme

Nova 04.04.2024
Popularni pevač nakon razvoda nije krio da je povređen i razočaran. Haris Džinović i Melina nedavno su se i zvanično razveli posle više od 20 godina zajedničkog života. Iako su tokom braka delovali kao skladan par, skandalima koji su opratili… »
Haris Džinović hoće novu ženu: "Želim lepu i pametnu, takvih nema mnogo", priznao da ga je razvod zamalo uništio: "Ovo mi…

Haris Džinović hoće novu ženu: "Želim lepu i pametnu, takvih nema mnogo", priznao da ga je razvod zamalo uništio: "Ovo mi…

Blic 04.04.2024
Haris Džinović, poznati pevač, razveo se od dugogodišnje supruge Meline, modne kreatorke. Ističe da je otvoren za novu ljubav u 72. godini života. - Ja sam sada slobodan muškarac. Emotivno dostupan, a na mene ostavljaju utisak lepe i pametne žene… »
Haris Džinović u jeku razvoda otvorio dušu: Na mene ostavljaju utisak lepe i pametne žene! Otkrio kako se oseća posle…

Haris Džinović u jeku razvoda otvorio dušu: Na mene ostavljaju utisak lepe i pametne žene! Otkrio kako se oseća posle…

Kurir 04.04.2024
Pevač Haris Džinović razveo se i zvanično posle 22 godine zajednice od Meline, modne kreatorke, s kojom ima dvoje dece. Haris je odlučio da još jednom kaže kako prolazi kroz buran period, a priznao je koliko popije svakog dana. - Svaku noć popijem… »
"Želim lepu i pametnu, takvih nema mnogo" Haris (72) posle razvoda progovorio o novoj ljubavi!

"Želim lepu i pametnu, takvih nema mnogo" Haris (72) posle razvoda progovorio o novoj ljubavi!

Mondo 04.04.2024
Pevač Haris Džinović otkrio da je "emotivno dostupan"! Pevač Haris Džinović otkrio da je "emotivno dostupan"! Pevač Haris Džinović, koji se prošle nedelje i zvanično razveo od supruge, modne kreatorke Meline Džinović, gostovao je u jednoj… »

Vesti dana »