Povezane vesti

Srbija dobija još jednog NBA asa, 15 poena Vukčevića protiv Lejkersa (video)

Srbija dobija još jednog NBA asa, 15 poena Vukčevića protiv Lejkersa (video)

Politika 04.04.2024
Najbolju partiju od dolaska u NBA pružio je Tristan Vukčević koji je nedavno stigao u tim Vašingtona. Bivši košarkaš Partizana zasluženo dobija sve više minuta i sve ih bolje koristi. Protiv Lejkersa postigao je 15 poena, šutirao je 2/3 za dva… »
Tristan nije „šaljivdžija“ kao Janis: Vukčević protiv Lejkersa još bolji nego protiv Milvokija

Tristan nije „šaljivdžija“ kao Janis: Vukčević protiv Lejkersa još bolji nego protiv Milvokija

Danas 04.04.2024
Mladi srpski košarkaš pružio zapaženu partiju u porazu Vašngtona od Los Anđeles Lejkersa (120:125). Kao „izgubljen u prevodu“, verovanto je tako delovao Janis Adetokunbo, nakon što je posle poraza Milvokija od Vašingtona „otkrio“ da mu se… »
Vukčević zablistao protiv Lebrona VIDEO

Vukčević zablistao protiv Lebrona VIDEO

B92 04.04.2024
Tristan Vukčević odigrao je najbolju partiju od dolaska u NBA ligu. Košarkaši Vašington Vizardsa poraženi su od Los Anđeles Lejkersa 125:120 u NBA ligi, uz još jednu odličnu partiju Tristana Vukčevića. Mladi srpski centar, kao starter, ubacio… »
A Partizanu nije valjao... Nova sjajna partija Tristana Vukčevića

A Partizanu nije valjao... Nova sjajna partija Tristana Vukčevića

Večernje novosti 04.04.2024
STIGAO je u Partizan kao veliki talenat, pa "pobegao" drugi put iz Humske kao neko ko nije opravdao očekivanja. A onda eksplodirao u NBA ligi. Foto: AP Druga sjajna partija Tristana Vukčevića za vrlo kratko vreme. Na prošlom meču protiv Milvokija… »
Vukčević se oprobao protiv Lebrona: Srbin odigrao fantastičnu partiju protiv Lejkersa! (video)

Vukčević se oprobao protiv Lebrona: Srbin odigrao fantastičnu partiju protiv Lejkersa! (video)

Hot sport 04.04.2024
Nekadašnji as ‘crno-belih’ ima veliku motivaciju. Košarkaši Vašington Vizardsa nisu uspeli da dođu do pobede protiv Los Anđeles Lejkersa pošto su poraženi 125:120, ali se zato srpski reprezentativac Tristan Vukčević istakao. Bivši igrač… »
Zvao sam kolegu iz partizana! Vukčević otkrio ko mu je pomogao da čuva zvezdu Lejkersa

Zvao sam kolegu iz partizana! Vukčević otkrio ko mu je pomogao da čuva zvezdu Lejkersa

Mondo 04.04.2024
Tristan Vukčević čuo se pred utakmicu sa Frenkom Kaminskim i dobio je koji savet. Tristan Vukčević čuo se pred utakmicu sa Frenkom Kaminskim i dobio je koji savet. Tristan Vukčević igra sjajno od dolaska u NBA ligu i nakon odlične partije protiv… »
"Rekao mi je neke cake, šta da radim" Vukčević nakon partije karijere otkrio da se čuo sa košarkašem Partizana - evo koga…

"Rekao mi je neke cake, šta da radim" Vukčević nakon partije karijere otkrio da se čuo sa košarkašem Partizana - evo koga…

Kurir 04.04.2024
Kako vreme odmiče, Tristan Vukčević u NBA ligi igra sve bolje. Na prošlom meču protiv Milvokija oborio je rekord karijere, a u noći za nama odigrao je još moćniju partiju. Sada su Vizardsi izgubili od Lejkersa rezultatom 125:120, a nekadašnji… »

Vesti dana »