Povezane vesti

Vladimir Kecmanović nije hteo da odgovara na pitanja, ali ih je postavljao nastavnici koja je svedočila (VIDEO)

Vladimir Kecmanović nije hteo da odgovara na pitanja, ali ih je postavljao nastavnici koja je svedočila (VIDEO)

Insajder 04.04.2024
Otac maloletnog ubice u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” u četvrtak, 4. aprila, je prvi put javno trebalo da bude saslušan u parničnom postupku po tužbi 27 članova porodica ubijene i ranjene dece, kao i ubijenog čuvara škole. Vladimir… »
Kecmanović: Sve bih učinio da sprečim tragediju da sam znao šta je u Kostinoj glavi

Kecmanović: Sve bih učinio da sprečim tragediju da sam znao šta je u Kostinoj glavi

RTS 04.04.2024
U Višem sudu u Beogradu nastavljen je parnični postupak koji je 27 članova porodica ubijene dece pokrenulo protiv dečaka koji je 3. maja prošle godine u školi "Vladislav Ribnikar" ubio devetoro vršnjaka i čuvara škole, i njegovih roditelja. "Da… »
Drama na suđenju: Otac dečaka ubice odbio da odgovara na pitanja; "Ja sam mrtav čovek" VIDEO

Drama na suđenju: Otac dečaka ubice odbio da odgovara na pitanja; "Ja sam mrtav čovek" VIDEO

B92 04.04.2024
Otac dečaka koji je izvršio masakr u OŠ "Vladislav Ribnikar" Vladimir Krcmanović, izjavio je danas u Višem sudu u Beogradu da je posle tog 3. maja 2023. mrtav čovek i da bi reagovao da mu je neko rekao da nešto nije u redu sa njegovim sinom. U… »
Razredna dečaka ubice iz Ribnikara: Razgovarao je sa mnom kao da sam ja učenik, a on nastavnik

Razredna dečaka ubice iz Ribnikara: Razgovarao je sa mnom kao da sam ja učenik, a on nastavnik

Mondo 04.04.2024
Nastavnica srpskog jezika, Nada Radonjić Bulatović, koja je bila razredni starešina dečaku ubici iz Ribnikara u šestom razredu, danas je svedočila na suđenju. Nastavnica srpskog jezika, Nada Radonjić Bulatović, koja je bila razredni starešina… »
Kecmanović: Posle 3. maja sam mrtav čovek

Kecmanović: Posle 3. maja sam mrtav čovek

Politika 04.04.2024
Otac dečaka koji je izvršio masakr u OŠ "Vladislav Ribnikar" Vladimir Krcmanović, izjavio je danas u Višem sudu u Beogradu da je posle tog 3. maja 2023. mrtav čovek i da bi reagovao da mu je neko rekao da nešto nije u redu sa njegovim sinom. U… »
"Ja sam od 3.: Maja mrtav čovek" Saslušan otac dečaka ubice: Odbio da odgovori na pitanja o porodičnim odnosima

"Ja sam od 3.: Maja mrtav čovek" Saslušan otac dečaka ubice: Odbio da odgovori na pitanja o porodičnim odnosima

Blic 04.04.2024
Današnje ročište u parničnom postupku koji je pokrenulo 27 članova porodice ubijene dece u OŠ "Vladislav Ribnikar" počelo je saslušanjem Vladimira Kecmanovića, oca dečaka ubice koji je počinio masakr 3. maja prošle godine. Ovo je bio prvi put… »
Božović: Kecmanović pokazao nepoštovanje prema žrtvama

Božović: Kecmanović pokazao nepoštovanje prema žrtvama

Politika 04.04.2024
Punomoćnik članova porodice ubijenih u školi „Vladislav Ribnikar” 3. maja, advokat Ognjen Božović ocenio je danas da je Vladimir Kecmanović danas na suđenju odbijanjem da odgovori na važna pitanja iskazao nepoštovanje prema žrtvama, njihovom… »
Slučaj Ribnikar – Vladimir Kecmanović: „Od 3. maja ja sam mrtav čovek“

Slučaj Ribnikar – Vladimir Kecmanović: „Od 3. maja ja sam mrtav čovek“

N1 Info 04.04.2024
U Višem sudu u Beogradu nastavljen je parnični postupak u slučaju "Ribnikar" koje su pokrenule oštećene porodice protiv dečaka K.K, njegovih roditelja i škole za naknadu nematerijalne štete zbog pretrpljene duševne boli i stresa usled gubitka… »
Vladimir Kecmanović: Sve bih učinio da sprečim da se dogodi tragedija

Vladimir Kecmanović: Sve bih učinio da sprečim da se dogodi tragedija

Vreme 04.04.2024
Saslušan otac dečaka koji je počinio masovno ubistvo u školi Vladislav Ribnikar. Kaže da ne može da shvati šta se dogodilo sa njegovim sinom, da tako nešto učini. U Višem sudu u Beogradu nastavljen je parnični postupak koji je 27 članova… »
Otac dečaka koji je počinio maskr u Ribnikaru pred sudom: Sve bih učinio da mogu da vratim vreme

Otac dečaka koji je počinio maskr u Ribnikaru pred sudom: Sve bih učinio da mogu da vratim vreme

Euronews 04.04.2024
Otac dečaka koji je izvršio masakr u OŠ "Vladislav Ribnikar" izjavio je u Višem sudu u Beogradu da je posle tog 3. maja 2023. "mrtav čovek" i da bi reagovao da mu je neko rekao da nešto nije u redu sa njegovim sinom. U nastavku suđenja u parničnom… »
Slučaj Ribnikar – Vladimir Kecmanović: „Od 3. maja ja sam mrtav čovek“

Slučaj Ribnikar – Vladimir Kecmanović: „Od 3. maja ja sam mrtav čovek“

Novi magazin 04.04.2024
U Višem sudu u Beogradu nastavljen je parnični postupak u slučaju "Ribnikar" koje su pokrenule oštećene porodice protiv dečaka K.K, njegovih roditelja i škole za naknadu nematerijalne štete zbog pretrpljene duševne boli i stresa usled gubitka… »
"On je takvo dete, ili je najbolji - ili ga neće biti" Profesorka dečaka ubice iz Ribnikara svedočila na sudu - Bio je…

"On je takvo dete, ili je najbolji - ili ga neće biti" Profesorka dečaka ubice iz Ribnikara svedočila na sudu - Bio je…

Kurir 04.04.2024
U parničnom postupku koji roditelji ubijene dece u Osnovnoj skoli Vladislav Ribnikar vode protiv dečaka ubice, njegovih roditelja i škole, posle oca dečaka ubice koji je pred sudom izjavio da "nije u stanju da ponovo prolazi kroz sve" i odbio da… »
"Ja sam posle 3. Maja mrtav čovek, moja ćerka je žrtva brata": Napeto u Višem sudu, otac dečaka odbija da da iskaz

"Ja sam posle 3. Maja mrtav čovek, moja ćerka je žrtva brata": Napeto u Višem sudu, otac dečaka odbija da da iskaz

Mondo 04.04.2024
Nastavljeno je suđenje roditeljima dečaka ubice koji je 3. maja prošle godine ubio devetoro učenika škole i radnika obezbeđenja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar". Nastavljeno je suđenje roditeljima dečaka ubice koji je 3. maja prošle godine… »
Nastavljen parnični postupak protiv Kecmanovića za slučaj „Ribnikar“: „Reagovao bih da sam znao šta je u njegovoj…

Nastavljen parnični postupak protiv Kecmanovića za slučaj „Ribnikar“: „Reagovao bih da sam znao šta je u njegovoj…

Nova 04.04.2024
Parnični postupak protiv Miljane i Vladimira Kecmanovića, roditelja dečaka ubice K. K. (14) koji je 3. maja prošle godine izvršio masakr u školi "Vladislav Ribnikar" nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu. Danas je svedočio Vladimir… »
"I moja ćerka je žrtva svog brata": Otac dečaka ubice iz "Ribnikara" odbio da odgovara na pitanja roditelja žrtava, ne…

"I moja ćerka je žrtva svog brata": Otac dečaka ubice iz "Ribnikara" odbio da odgovara na pitanja roditelja žrtava, ne…

Blic 04.04.2024
Otac dečaka koji je izvršio masakr u OŠ "Vladislav Ribnikar" Vladimir Krcmanović, izjavio je danas u Višem sudu u Beogradu da je posle tog 3. maja 2023. mrtav čovek i da bi reagovao da mu je neko rekao da nešto nije u redu sa njegovim sinom. U… »
Kecmanović: Sve bih učinio da sprečim da se dogodi tragedija

Kecmanović: Sve bih učinio da sprečim da se dogodi tragedija

Danas 04.04.2024
U Višem sudu u Beogradu nastavljen je parnični postupak koji je 27 članova porodica ubijene dece pokrenulo protiv dečaka koji je 3. maja prošle godine u školi Vladislav Ribnikar ubio devetoro vršnjaka i čuvara škole, i njegovih roditelja. “Da… »
Parnični postupak protiv Kecmanovića zbog "Ribnikara": "I moja ćerka je žrtva svog brata"

Parnični postupak protiv Kecmanovića zbog "Ribnikara": "I moja ćerka je žrtva svog brata"

NIN 04.04.2024
Otac dečaka koji je izvršio masakr u OŠ "Vladislav Ribnikar" Vladimir Krcmanović, izjavio je danas u Višem sudu u Beogradu da je posle tog 3. maja 2023. "mrtav čovek" i da bi "reagovao da mu je neko rekao da nešto nije u redu sa njegovim sinom. U… »
Bruka i sramota u sudnici! Otac dečaka ubice koristi ubijenu decu kao izgovor: Odbio da odgovara na pitanja, sudija ga…

Bruka i sramota u sudnici! Otac dečaka ubice koristi ubijenu decu kao izgovor: Odbio da odgovara na pitanja, sudija ga…

Kurir 04.04.2024
Otac dečaka ubice koji je 3. maja u OŠ Vladislav Ribnikar ubio devetoro vršnjaka i radnika obezbeđenja danas je iz pritvora priveden u Viši sud u Beogradu u kom se održava parnični postupak po tužbi roditelja ubijene dece. V. K. koji je okružen… »
"Nisam u stanju da ponovo prolazim kroz sve": Prekinuto saslušanje oca dečaka ubice iz Ribnikara

"Nisam u stanju da ponovo prolazim kroz sve": Prekinuto saslušanje oca dečaka ubice iz Ribnikara

Mondo 04.04.2024
Saslušanje oca dečaka ubice iz Ribnikara u Višem sudu u Beogradu prekinuto je. Saslušanje oca dečaka ubice iz Ribnikara u Višem sudu u Beogradu prekinuto je. Otac dečaka ubice koji je 3. maja u OŠ Vladislav Ribnikar ubio devetoro vršnjaka i… »
Otac dečaka koji je izvršio masakr: Ja sam mrtav čovek, ovde sam zbog ćerke koja je takođe žrtva brata

Otac dečaka koji je izvršio masakr: Ja sam mrtav čovek, ovde sam zbog ćerke koja je takođe žrtva brata

Dnevnik 04.04.2024
BEOGRAD: Otac dečaka koji je izvršio masakr u OŠ "Vladislav Ribnikar" Vladimir Kecmanović, izjavio je danas u Višem sudu u Beogradu da je posle tog 3. maja 2023. mrtav čovek i da bi reagovao da mu je neko rekao da nešto nije u redu sa njegovim… »
Nastavlja se suđenje Kecmanovićima: Biće saslušani

Nastavlja se suđenje Kecmanovićima: Biće saslušani

B92 04.04.2024
U Višem sudu u Beogradu danas bi saslušanjem tuženih, Vladimira i Miljane Kecmanović trebalo da se nastavi suđenje u parničnom postupku po tužbi članova porodice ubijene i ranjene dece i čuvara škole Vladislav Ribnikar. Pored Kecmanovića… »
Danas nastavak suđenja, saslušanjem kecmanovićima Roditelji ubijene dece tuže i vlasnika streljane

Danas nastavak suđenja, saslušanjem kecmanovićima Roditelji ubijene dece tuže i vlasnika streljane

Dnevnik 04.04.2024
Danas bi u Višem sudu u Beogradu trebalo da se nastavi suđenje, saslušanjem tuženih, Vladimira i Miljane Kecmanović u parničnom postupku po tužbi članova porodice ubijene i ranjene dece i čuvara škole “Vladislav Ribnikar”. Njih je sin… »

Vesti dana »