Povezane vesti

Rafael Nadal saopštio da neće igrati na mastersu u Monte Karlu

Rafael Nadal saopštio da neće igrati na mastersu u Monte Karlu

Politika 04.04.2024
MADRID – Španski teniser Rafael Nadal (37) saopštio je danas da neće igrati na mastersu u Monte Karlu koji počinje 7. aprila. „Za mene su teška vremena da pričam o sportu. Nažalost, obaveštavam vas da neću igrati u Monte Karlu”, napisao je… »
Nadal se ponovo povredio

Nadal se ponovo povredio

Politika 04.04.2024
Rafael Nadal, španski teniser, trebalo je da nastupa na mastersu u Monte Karlu, ali španski mediji prenose da se „Bik sa Majorke” muči sa povredom leđa zbog čega mu potencijalno sledi novi produžetak pauze. Na spisku učesnika za masters u Monte… »
Nadal neće igrati na mastersu u Monte Karlu

Nadal neće igrati na mastersu u Monte Karlu

Sportski žurnal 04.04.2024
Španac se posle dugotrajne pauze vratio na teren u januaru, ali se tad povredio na turniru u Brizbejnu. Španski teniser Rafael Nadal (37) saopštio je danas da neće igrati na mastersu u Monte Karlu, koji počinje 7. aprila. - Za mene su teška vremena… »
Nadal propušta masters u Monte Karlu

Nadal propušta masters u Monte Karlu

Sportske.net 04.04.2024
Španski teniser Rafael Nadal objavio je danas da će propustiti turnir u Monte Karlu, koji počinje u nedelju i otvara sezonu na šljaci. Nadal je naveo da mora da propusti masters u Monte Karlu pošto još uvek nije dovoljno fizički spreman. "Nažalost… »
Nadal odustao od Monte Karla! "Telo mi ne dozvoljava"

Nadal odustao od Monte Karla! "Telo mi ne dozvoljava"

B92 04.04.2024
Španski teniser Rafael Nadal neće igrati na Mastersu u Monte Karlu. Nekoliko prethodnih dana sa Pirinejskog poluostrva su stizali nagoveštaji za ovakav scenario, koji je sada potvrdio sam Nadal. Rafa (37), naprosto fizički nije spreman za prvi meč od… »
(Video) Emotivna poruka rafaela Nadala "Nemate ideju koliko je za mene teško... Telo mi ne dozvoljava"

(Video) Emotivna poruka rafaela Nadala "Nemate ideju koliko je za mene teško... Telo mi ne dozvoljava"

Dnevnik 04.04.2024
Španac će propustiti turnir u Monte Karlu, a vrlo verovatno i mnoge sledeće. Iako se očekivalo da će jedan od najboljih španskih tenisera u istoriji, Rafael Nadal učestvovati na ATP Mastersu u Monte Karlu, to se ipak neće dogoditi. On je otkazao… »
Rafael Nadal saopštio da neće igrati na mastersu u Monte Karlu

Rafael Nadal saopštio da neće igrati na mastersu u Monte Karlu

Euronews 04.04.2024
Španski teniser Rafael Nadal saopštio je danas da neće igrati na mastersu u Monte Karlu koji počinje 7. aprila. "Za mene su teška vremena da pričam o sportu. Nažalost, obaveštavam vas da neću igrati u Monte Karlu", napisao je Nadal na društvenim… »
Šok: Nadal se povukao sa Mastersa u Monte Karlu i zabrinuo navijače

Šok: Nadal se povukao sa Mastersa u Monte Karlu i zabrinuo navijače

Nova 04.04.2024
Španski teniser Rafael Nadal neće učestvovati na Mastersu u Monte Karlu. Sam teniser potvrdio je da nije spreman da zaigra na ovom mastersu. Turnir u Monte Karlu počinje 7. aprila. „Pozdrav svima, ovo su teška vremena za mene sportski gledano… »
Nadal potvrdio loše vesti: Nemate pojma koliko mi je teško!

Nadal potvrdio loše vesti: Nemate pojma koliko mi je teško!

Sport klub 04.04.2024
Rafael Nadal definitivno neće učestvovati na predstojećem mastersu u Monte Karlu. Tridesetsedmogodišnji Španac je potvrdio da njegovo telo nije spremno za maksimalne napore, ali nije precizirao kada bi mogao da se vrati na teren. „Pozdrav svima… »
Rafael Nadal se povukao! "Ovo su tužna vremena za mene"

Rafael Nadal se povukao! "Ovo su tužna vremena za mene"

Mondo 04.04.2024
Rafael Nadal saopštio je tešku odluku. Rafael Nadal saopštio je tešku odluku. Rafael Nadal doneo je odluku da se povuče sa turnira u Monte Karlu. Posle egzibicije u Las Vegasu povukao se sa turnira u Indijan Velsu i vratio se u Španiju kako bi se… »
''Neću igrati, telo mi ne dozvoljava!'' Nadal sav ''slomljen'' izdao još jedno saopštenje

''Neću igrati, telo mi ne dozvoljava!'' Nadal sav ''slomljen'' izdao još jedno saopštenje

Večernje novosti 04.04.2024
Rafael Nadal se emotivno oglasio na društvenim mrežama i obavestio javnost da propušta još jedan turnir, a u pitanju je Monte Karlo. FOTO: AP - Pozdrav svima, ovo su veoma teški momenti za mene u sportskom smislu. Nažalost, moram da vam kažem da… »
Nadal se ponovo povredio

Nadal se ponovo povredio

Vesti online 04.04.2024
Rafael Nadal, španski teniser, trebalo je da nastupa na mastersu u Monte Karlu, ali španski mediji prenose da se „Bik sa Majorke” muči sa povredom leđa zbog čega mu potencijalno sledi novi produžetak pauze. Na spisku učesnika za masters u Monte… »
Novi maler za rafaela Nadala: Španac ponovo neće moći na teren! Da li će Rafa igrati na Rolan Garosu?

Novi maler za rafaela Nadala: Španac ponovo neće moći na teren! Da li će Rafa igrati na Rolan Garosu?

Večernje novosti 04.04.2024
Španski teniser Rafael Nadal baš nema sreće. Poslednji meč je odigrao početkom 2024. godine protiv Džordana Tompsona u Brizbejnu i izgubio, a nakon toga Španac nikako ne uspeva da se vrati na teren, a taman kada se činilo da ćemo moći još neko… »
Krajinović baš nema sreće: Novi maler zadesio srpskog tenisera

Krajinović baš nema sreće: Novi maler zadesio srpskog tenisera

Večernje novosti 04.04.2024
Srpski teniser Filip Krajinović vratio se na teren i na manjim turnirima poput Estorila pokušao da se vrati u formu, ali ga je sada zadesio novi maler. Foto: EPA-EFE/GABRIEL MONNET Filip Krajinović je polomio prst i zbog toga će morati da pauzira neko… »
Nadal se ponovo povredio, Španac se vraća na turnire samo dve nedelje pre početka Rolan Garosa

Nadal se ponovo povredio, Španac se vraća na turnire samo dve nedelje pre početka Rolan Garosa

Danas 03.04.2024
Nekadašnji svetski reket broj 1 Rafael Nadal suočen je sa novom povredom leđa i kako prenose mediji iz Španije nije isključeno da će morati da pauzira još nekoliko nedelja. Portal „Sport.es“, pozivajući se na svoje izvore, navodi da bi vlasnik… »

Vesti dana »