Povezane vesti

Vesnu Đogani urnišu na mrežama zbog komentara o Melini Džinović: „Reče žena koja je bila ljubavnica i otela muža…

Vesnu Đogani urnišu na mrežama zbog komentara o Melini Džinović: „Reče žena koja je bila ljubavnica i otela muža…

Nova 04.04.2024
Pevač Haris Džinović nedavno se razveo od Meline sa kojom ima dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu. Ova vest iznenadila je jedan deo javnosti jer su njih dvoje važili za par koji je imao stabilan odnos, a u jeku noviih vesti sve glasnije su priče da… »
Vila od dva miliona evra, stanovi u Parizu i Beogradu, luksuzni automobili... Evo šta od imovine poseduje Haris Džinović…

Vila od dva miliona evra, stanovi u Parizu i Beogradu, luksuzni automobili... Evo šta od imovine poseduje Haris Džinović…

Blic 04.04.2024
Haris Džinović i Melina Džinović razveli su se nakon dve decenije braka, a borba oko imovine još uvek traje. Kako je "Blic" saznao, Melina je pre tri dana upala u porodičnu kuću na Senjaku u kojoj Haris i dalje živi sa njihovim naslednicima -… »
"Tradicionalna sam, brak me čini srećnom": Ovako je Melina Džinović pred razvod pričala o Harisu: "Dobro sam izabrala"

"Tradicionalna sam, brak me čini srećnom": Ovako je Melina Džinović pred razvod pričala o Harisu: "Dobro sam izabrala"

Blic 04.04.2024
O razvodu Harisa i Meline Džinović proteklih dana bruji javnost, a dok je pevač u velikom intervjuu za "Blic" govorio o razlozima rastanka, modna kreatorka se nije oglašavala. Kada je pre nekoliko noći upala u porodičnu kuću na Senjaku, Melina je… »
Brat Meline Džinović je frajer i po: Sestra mu se razvela, on je u srećnom braku, a evo kako izgleda FOTO

Brat Meline Džinović je frajer i po: Sestra mu se razvela, on je u srećnom braku, a evo kako izgleda FOTO

Nova 04.04.2024
Melina i Haris Džinović danima privlače pažnju skandaloznim razvodom, a nedavno se u njihovoj vili na Senjaku odigrala prava drama, kada je Melina posle dužeg vremena došla u porodični dom, posle čega je Haris pozvao i policiju. Naime, on je od… »
"U: kvadratima nije sreća, nemam problem da se vratim opet u stan" Haris je Melini sagradio vilu od 2.000.000 evra, a ona je…

"U: kvadratima nije sreća, nemam problem da se vratim opet u stan" Haris je Melini sagradio vilu od 2.000.000 evra, a ona je…

Blic 04.04.2024
Pre tri godine porodica Džinović uselila se uluksuznu vilu na Senjaku, za koju su izdvojili dva miliona evra. Oni su porodičnu kuću studiozno opremali, a Melina se hvalila po gradu kako su birali naskuplji nameštaj poznatih dizajnera i da je sve bilo… »
Ovako je Melina oslovljavala Harisa: Čak i kada nije mogla više da ga podnese, usred svađa i posle braka

Ovako je Melina oslovljavala Harisa: Čak i kada nije mogla više da ga podnese, usred svađa i posle braka

Blic 04.04.2024
Modna kreatorka Melina Džinović pre nekoliko dana napustila je porodični dom na Senjaku, gde je živela sa bivšim suprugom Harisom, ćerkom Đinom i sinom Kanom. Vest o razvodu Meline i Harisa odjeknula je u medijima, a nakon toga pevač se više puta… »

Vesti dana »