Povezane vesti

Tačno u 12:30! Vučić sutra sa specijalnim izaslanikom Savezne Republike Nemačke za Zapadni Balkan

Tačno u 12:30! Vučić sutra sa specijalnim izaslanikom Savezne Republike Nemačke za Zapadni Balkan

Kurir 04.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sutra sa specijalnim izaslanikom Savezne Republike Nemačke za Zapadni Balkan Emanuelom Saracinom. Sastanak će biti održan u 12.30 časova u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika… »
[POSLEDNJA VEST] Vučić 8. aprila sa Makronom o Rafalima, prvi put javno pomenuta potencijalna nabavka helikoptera H125M od…

[POSLEDNJA VEST] Vučić 8. aprila sa Makronom o Rafalima, prvi put javno pomenuta potencijalna nabavka helikoptera H125M od…

Tango Six 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je na današnjoj javnoj sednici tehničke Vlade Srbije da će na predstojećem sastanku sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom pričati o srpskoj nabavci novih Rafala. Vučić je takođe naglasio da će se… »
Vučić: Očekuju nas stateško važni razgovori u Parizu 8. aprila sa Makronom

Vučić: Očekuju nas stateško važni razgovori u Parizu 8. aprila sa Makronom

NIN 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na vanrednoj sednici Vlade Srbije da 7. aprila odlazi u Pariz, gde ga već 8. aprila očekuju veliki i strateško važni razgovori sa predsednikom Emanuelom Makronom. "Sa predsednikom Makronom do sada… »
Predsednik Vučić: Strateški razgovor s Makronom i jedan od najvažnijih do sada, a imao sam ih 19! Evo šta će biti teme

Predsednik Vučić: Strateški razgovor s Makronom i jedan od najvažnijih do sada, a imao sam ih 19! Evo šta će biti teme

Kurir 04.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom imati važne razgovore 8. aprila u Parizu. "To će biti strateški razgovor sa Makronom i jedan od najvažnijih do sada, sa njim sam imao… »
Vučić: Naša vojna industija mora da poraste tri puta; "Biće jedan od najvažnijih sastanaka do sada"

Vučić: Naša vojna industija mora da poraste tri puta; "Biće jedan od najvažnijih sastanaka do sada"

B92 04.04.2024
"Naša vojna industija mora da poraste tri puta u narednom periodu", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na vanrednoj sednici Vlade Srbije da 7. aprila odlazi u Pariz, gde ga već 8. aprila… »

Vesti dana »