Povezane vesti
Orban u službenoj posjeti BiH: Bit će odlikovan Ordenom RS-a
Al Jazeera 04.04.2024
Bosna i Hercegovina i Mađarska imaju prostora za unapređenje ekonomske saradnje, istaknuto je tokom sastanka predsjedavajuće Vijeća ministara BiH sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom u Sarajevu. Orban se sastao i sa članovima Predsjedništva, nakon… »
Premijer Mađarske Viktor Orban danas u Sarajevu, večeras i sutra u poseti Banjaluci
Telegraf 04.04.2024
Planirano je i svečano uručenje odlikovanja Orbanu, kojeg je Dodik odlikovao Ordenom Republike Srpske na ogrlici. Premijer Mađarske Viktor Orban doputovaće danas u dvodnevnu zvaničnu posetu BiH, gde će najpre u Sarajevu imati niz sastanaka sa državnim… »
Orban danas u Sarajevu, večeras u Banjaluci: Poklon od Dodika – Orden Republike Srpske na ogrlici
Nova 04.04.2024
Premijer Mađarske Viktor Orban doputovaće danas u dvidnevnu zvaničnu posetu BiH, gde će najpre u Sarajevu imati niz sastanaka sa državnim zvaničnicima, a potom će boraviti u Banjaluci, gde će mu domaćin biti predsednik Republike Srpske Milorad Dodik… »
Vesti dana »

Pucnjava u Višnjičkoj banji: supružnici među ranjenima, jedna žena teško povređena, policijska akcija u toku
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 69 povezanih

Svetski lideri podržali Trampov plan za okončanje a u Gazi, Hamas najavio razmatranje predloga
Beta pre 3 satajoš 36 povezanih

Turska se vraća u program F-35, ali ne odustaje od svog lovca pete generacije KAAN
Aero.rs pre 6 satijoš 66 povezanih

"Platiće u paklu, imaju rok tri dana": Trampov ultimatim Hamasu, uputio brutalnu pretnju
Mondo pre 16 minutajoš 24 povezane