Povezane vesti

Danka Ilić (2) je ubijena: Policija je uhapsila dvojicu osumnjičenih

Danka Ilić (2) je ubijena: Policija je uhapsila dvojicu osumnjičenih

Telegraf 04.04.2024
Horor. Policija je uhapsila dve osobe koje su osumnjičene za ubistvo male Danke Ilić, i priznali su to delo, rekao je Vučić na vanrednom zasedanju Vlade Srbije. "Policija je uhapsila dva lica koja su osumnjičena da su izvršila ubistvo male Danke… »
„Ponizio i policiju i tužilaštvo“: Zašto je baš Vučić morao da saopšti da je devojčica iz Bora ubijena?

„Ponizio i policiju i tužilaštvo“: Zašto je baš Vučić morao da saopšti da je devojčica iz Bora ubijena?

Glas Zaječara 04.04.2024
Javnost je danas pogodila vest da je nestala devojčica iz Bora ubijena automobilom i da su zbog toga uhapšene dve osobe. Ishod desetodnevne potrage za devojčicom, koja se u međuvremenu našla i na žutoj Interpolovoj listi i bila predmet potrage i… »
Pretražuju deponiju i selo iz koga je jedan od osumnjičenih za ubistvo devojčice

Pretražuju deponiju i selo iz koga je jedan od osumnjičenih za ubistvo devojčice

Sandžak haber 04.04.2024
FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORÈIÆ/nr BOR – U Boru se nastavlja potraga za telom devojčice Danke Ilić, a teren se pretražuje i u jednom od dva sela iz kojeg su osumnjičeni za njeno ubistvo, javlja reporter Tanjuga sa terena. Bageri nastavljaju da… »
Milan Ćulibrk: Tabloidi u izveštavanju o nestanku devojčice prešli sve granice, i neće stati

Milan Ćulibrk: Tabloidi u izveštavanju o nestanku devojčice prešli sve granice, i neće stati

N1 Info 04.04.2024
"Osim za ubistvo male Danke Ilić, i pisanje tabloida ovih deset dana otkad je devojčica nestala, može se nazvati velikim zločinom", kaže za N1 urednik nedeljnika Radar Milan Ćulibrk. Naglašava i da više "ne pristaje da se oni zovu medijima i… »
FK Partizan se bolnom porukom oprostio od Danke Ilić

FK Partizan se bolnom porukom oprostio od Danke Ilić

Telegraf 04.04.2024
Vest koja je rastužila čitavu Srbiju. Čitava Srbija je neutešna nakon što je otkriveno da je Danka Ilić (2), za kojom je čitava Srbija, a potom i dobar deo Evrope tragao 10 dana, zapravo ubijena. Policija je privela S. J (50) i D.D (50), koji su… »
Objavljene fotografije ubica Danke Ilić (2)! Sumnja se da je u trenutku udara bila živa

Objavljene fotografije ubica Danke Ilić (2)! Sumnja se da je u trenutku udara bila živa

Sandžak haber 04.04.2024
Zbog ubistva dvogodišnje Danke Ilić uhapšen je S.J (50) iz Zolota kod Bora. On je priznao da je sa kolegom D.D službenim kolima ubio devojčicu, a zatim telo bacio na divlju deponiju. Kako piše Telegraf.rs, devojčicu su udarili automobilom, telo… »
Dve osobe priznale ubistvo devojčice Danke

Dve osobe priznale ubistvo devojčice Danke

Rešetka 04.04.2024
Srđan Janković (50) iz Zlota uhapšen je nakon što je priznao da je sa kolegom službenim kolima ubio Danku Ilić (2), a potom njeno telo bacili na divlju deponiju na Starom banjskom putu. Vest da je Danka Ilić ubijena potvrdio je jutros predsednik… »
Jeste li ga videli pored neke starlete? Rade Bogdanović oduševljen Vladanom Milojevićem: Nema mikrofon u ruci, ne ide u…

Jeste li ga videli pored neke starlete? Rade Bogdanović oduševljen Vladanom Milojevićem: Nema mikrofon u ruci, ne ide u…

Kurir 04.04.2024
Rade Bogdanović gostovao je na televiziji K1 gde je govorio o brojnim temama, a jedna od njih bio je i trener Crvene zvezde Vladan Milojević. Bogdanović se prvo dotakao svih trenera u Srbiji. - Mi imamo problem struke u Srbiji! Zašto? Pa kad ih… »
Tragičan kraj potrage za malom Dankom: Ovo su svi detalji nestanka i ubistva devojčice u Boru

Tragičan kraj potrage za malom Dankom: Ovo su svi detalji nestanka i ubistva devojčice u Boru

Sandžak press 04.04.2024
Danka Ilić (2), za kojom se deset dana tragalo u Srbiji i Austriji, ubijen je, saopštio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Dve osobe, radnici “Vodovoda” iz okoline Bora, privedeni su nakon što su priznali krivično delo. Sumnja se da su… »
"Ja sam otac tri ćerke, ja tu ne bih..." Rade Bogdanović u šoku zbog zločina koji je potresao Srbiju: Vratite smrtnu kaznu!

"Ja sam otac tri ćerke, ja tu ne bih..." Rade Bogdanović u šoku zbog zločina koji je potresao Srbiju: Vratite smrtnu kaznu!

Kurir 04.04.2024
Potraga za nestalom Dankom Ilić (2), nažalost, dobila je najgori mogući epilog. Najcrnje slutnje porodice i javnosti su se obistinile, a jutros su uhapšene dve osobe zbog sumnje da su automobilom usmrtili devojčicu, a potom njeno telo bacili na… »
Velike reči Radeta Bogdanovića o Milojeviću: "Jeste li ga ikada videli u kafani pored starlete? Pa niste..."

Velike reči Radeta Bogdanovića o Milojeviću: "Jeste li ga ikada videli u kafani pored starlete? Pa niste..."

Telegraf 04.04.2024
Otkrio je Rade da su njih dvojica zajedno bili u vojsci. Tokom gostovanja na televiziji K1, nekadašnji fudbaler, sada analitičar, Rade Bogdanović govorio je o fudbalskim trenerima u Srbiji - te tom prilikom pohvalio Vladana Milojevića! Na pitanje da… »
"Voleo bih da im ja budem sudija": Rade Bogdanović poslao jasnu poruku zbog ubistva male Danke

"Voleo bih da im ja budem sudija": Rade Bogdanović poslao jasnu poruku zbog ubistva male Danke

Telegraf 04.04.2024
Napominje da bi smrtna kazna trebalo da se vrati. Nekadašnji fudbaler Rade Bogdanović, sada poznati analitičar, gostovao je na televiziji K1 i tom prilikom je govorio i o ubistvu male Danke Ilić! Malu Danku cela Srbija (a i šire) tražila je nekoliko… »

Vesti dana »