Povezane vesti

"Pregaziti dete i odneti ga na deponiju?! Monstrumi!" Ana Sević potresena zbog ubistva Danke Ilić (2): "Bože, daj snagu…

"Pregaziti dete i odneti ga na deponiju?! Monstrumi!" Ana Sević potresena zbog ubistva Danke Ilić (2): "Bože, daj snagu…

Blic 04.04.2024
Vset o tragičnoj smrti Danke Ilić (2) potresla je ceo region, a od devojčice se opraštaju brojne poznate ličnosti. Tim povodom oglasila se i pevačica Ana Sević koja je i sama majka i ima troje dece. - Srce mi je stalo... Bože mili... Iskreno se… »
"Pregaziti dete i odneti ga na deponiju? Monstrumi!" Ana Sević potresena zbog ubistva male Danke Ilić: Bože, daj snagu…

"Pregaziti dete i odneti ga na deponiju? Monstrumi!" Ana Sević potresena zbog ubistva male Danke Ilić: Bože, daj snagu…

Kurir 04.04.2024
Voditeljka Ana Sević, inače majka troje dece, slomljena je posle vesti da je mala Danka Ilić, za kojom danima tragalo, ubijena i bačena na deponiju. - Srce mi je stalo. Bože mili. Iskreno se nadam da će smrtna kazna ponovo biti uvedena. Pregaziti… »
"Pregaziti dete i odneti ga na deponiju?! Monstrumi! Monstrumi!" Ana Sević apeluje na uvođenje smrtne kazne

"Pregaziti dete i odneti ga na deponiju?! Monstrumi! Monstrumi!" Ana Sević apeluje na uvođenje smrtne kazne

Telegraf 04.04.2024
Oglasila se pevačica i voditeljka povodom užasa koji se desio. Danas, 4. aprila 2024. godine stigla je najtužnija vest. Pevačica i majka troje dece, Ana Sević oglasila se povodom ubistva male Danke Ilić (2) i uputila jake reči: - Srce mi je… »

Vesti dana »