Povezane vesti
Ministarstvo spoljnih poslova Srbije osudilo napad na iransku ambasadu u Siriji
NIN 04.04.2024
Srbija osuđuje napad na diplomatsko-konzularno predstavništvo Irana u Damasku i žali zbog ljudskih žrtava, saopštilo je danas Ministarstvo spoljnih poslova. Princip nepovredivosti prostorija i osoblja diplomatsko-konzularnih predstavništava mora biti… »
MSP: Srbija osuđuje napad na diplomatsko-konzularno predstavništvo Irana u Damasku
RTV 04.04.2024
BEOGRAD - Republika Srbija osuđuje napad na diplomatsko-konzularno predstavništvo Islamske Republike Iran u Damasku od 1. aprila 2024. godine i žali zbog ljudskih žrtava, saopštilo je danas Ministarstvo spoljnih poslova Srbije. Kako se ocenjuje u… »
MSP: Srbija osuđuje napad na diplomatsko predstavništvo Irana u Siriji
Euronews 04.04.2024
Republika Srbija osuđuje napad na diplomatsko-konzularno predstavništvo Islamske Republike Iran u Damasku i žali zbog ljudskih žrtava, saopštilo je danas Ministarstvo spoljnih poslova. "Princip nepovredivosti prostorija i osoblja diplomatsko-konzularnih… »
Vesti dana »
Fajnenšel tajms: Naftna kompanija iz Abu Dabija glavni kandidat za kupovinu ruskog udela u NIS-u
N1 Info pre 1 satjoš 18 povezanih
Hoće li se evro i danas prodavati po 120 dinara: Koliki kurs smeju da zaračunavaju menjačnice
Nova pre 3 satajoš 7 povezanih
Epidemija glisti među decom u Srbiji: Pedijatar upozorava na novu pošast pored mutant virusa! Ako je dete nervoznije i ne može da jede, sumnjajte na parazite
Dnevnik pre 2 satajoš 3 povezane
„Pazite na Vučićevu novu nadrealnu ideju“: Jutarnji list o sastanku predsednika Srbije sa fon der Lajen
Danas pre 1 satjoš 20 povezanih




