Povezane vesti

Vučić razgovarao sa Varheljijem o Fondu za Zapadni Balkan

Vučić razgovarao sa Varheljijem o Fondu za Zapadni Balkan

Politika 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas telefonom sa evropskim komesarom za susedstvo i proširenje Oliverom Varheljijem o uspostavljanju Fonda za reformu i rast za Zapadni Balkan koji su usvojili Evropski saveta i Evropski parlament… »
Vučić se sastao sa Šmitom, saopštio mu šta Srbija neće podržati

Vučić se sastao sa Šmitom, saopštio mu šta Srbija neće podržati

Politika 04.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa Kristijanom Šmitom u Beogradu. „Sa gospodinom Šmitom razgovarao sam o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. Naglasio sam da se Srbija snažno zalaže za… »
Vučić: Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost

Vučić: Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost

Politika 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u Beogradu Kristijana Šmita sa kojim je razgovarao o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. „Naglasio sam da se Srbija snažno zalaže za dobrosusedske odnose… »
Vučić i Šmit razgovarali o BiH 'sa akcentom na Republici Srpskoj'

Vučić i Šmit razgovarali o BiH 'sa akcentom na Republici Srpskoj'

Slobodna Evropa 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić napisao je 4. aprila na Instagramu da je na sastanku sa visokim predstavnikom u BiH Kristijanom Šmitom (Christian Schmidt) ponovio podršku Dejtonskom mirovnom sporazumu. Tim sporazumom se "ujedno poštuju i… »
Evropska komisija pozdravila sporazum Evropskog parlamenta i Evropskog saveta o Fondu za Zapadni Balkan

Evropska komisija pozdravila sporazum Evropskog parlamenta i Evropskog saveta o Fondu za Zapadni Balkan

Insajder 04.04.2024
Evropska komisija pozdravila je sporazum Evropskog parlamenta i Evropskog saveta o uspostavljanju Fonda za reformu i rast za Zapadni Balkan, poručivši da fond predstavlja ponudu bez presedana uz koji će zemlje regiona moći da dobiju pogodnosti… »
„Plan rasta za Z. Balkan postaje stvarnost“: Vučić razgovarao sa Varheljijem

„Plan rasta za Z. Balkan postaje stvarnost“: Vučić razgovarao sa Varheljijem

Vesti online 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je da ga je evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji informisao da je Plan rasta za Zapadni Balkan odobren i da “postaje stvarnost”. „Odlične vesti iz Brisela: Plan rasta za Srbiju i Zapadni… »
Vučić razgovarao sa Varheljijem o Fondu za Zapadni Balkan

Vučić razgovarao sa Varheljijem o Fondu za Zapadni Balkan

Blic 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas telefonom sa evropskim komesarom za susedstvo i proširenje Oliverom Varheljijem o uspostavljanju Fonda za reformu i rast za Zapadni Balkan koji su usvojili Evropski saveta i Evropski parlament. -… »
Vučić posle sastanka sa Šmitom: Srbija nedvosmisleno podržava Dejtonski sporazum

Vučić posle sastanka sa Šmitom: Srbija nedvosmisleno podržava Dejtonski sporazum

N1 Info 04.04.2024
Srbija nedvosmisleno podržava Dejtonski mirovni sporazum, kojim se ujedno poštuju i teritorijalni integriteti BiH i Republike Srpske u okviru BiH i sve suprotno tome neće podržati", objavio je danas na Instagramu predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić razgovarao s Varheljijem o Fondu za Zapadni Balkan

Vučić razgovarao s Varheljijem o Fondu za Zapadni Balkan

RTS 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa evropskim komesarom za susedstvo i proširenje Oliverom Varheljijem o uspostavljanju Fonda za reformu i rast za Zapadni Balkan koji su usvojili Evropski saveta i Evropski parlament… »
Vučić posle razgovora sa Šmitom: Podrška Srbije Dejtonu i poštovanju terotirijalnog integriteta BiH i RS u okviru BiH

Vučić posle razgovora sa Šmitom: Podrška Srbije Dejtonu i poštovanju terotirijalnog integriteta BiH i RS u okviru BiH

Insajder 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u četvrtak u Beogradu Kristijana Šmita sa kojim je razgovarao o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. 'Naglasio sam da se Srbija snažno zalaže za dobrosusedske odnose… »
Vučić primio Šmita: Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost

Vučić primio Šmita: Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost

RTV 04.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u Beogradu Kristijana Šmita sa kojim je razgovarao o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. "Naglasio sam da se Srbija snažno zalaže za dobrosusedske… »
Odlične vesti iz Brisela: Plan rasta za Srbiju i Zapadni Balkan je odobren i postaje stvarnost

Odlične vesti iz Brisela: Plan rasta za Srbiju i Zapadni Balkan je odobren i postaje stvarnost

B92 04.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa evropskim komesarom za susedstvo i proširenje Oliverom Varhejijem. "Odlične vesti iz Brisela: Plan rasta za Srbiju i Zapadni Balkan je odobren i postaje stvarnost. Hvala Oliveru… »
Vučić posle sastanka sa Šmitom: Srbija se zalaže za dobrosusedske odnose

Vučić posle sastanka sa Šmitom: Srbija se zalaže za dobrosusedske odnose

Novi magazin 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu posle sastanka sa visokim predstavnikom za BiH Kristijanom Šmitom da se Srbija zalaže za dobrosusedske ondose i da podržava Dejtonski sporazum. "Sa Šmitom sam razgovarao o aktuelnim… »
"Plan rasta za Srbiju i Zapadni Balkan je odobren i postaje stvarnost" Vučić objavio odlične vesti iz Brisela

"Plan rasta za Srbiju i Zapadni Balkan je odobren i postaje stvarnost" Vučić objavio odlične vesti iz Brisela

Kurir 04.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa evropskim komesarom za susedstvo i proširenje Oliverom Varhejijem. - Odlične vesti iz Brisela: Plan rasta za Srbiju i Zapadni Balkan je odobren i postaje stvarnost. Hvala Oliveru… »
Vučić razgovarao sa šmitom Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost

Vučić razgovarao sa šmitom Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost

Dnevnik 04.04.2024
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u Beogradu Kristijana Šmita sa kojim je razgovarao o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. "Naglasio sam da se Srbija snažno zalaže za dobrosusedske… »
Vučić sa Šmitom: Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost

Vučić sa Šmitom: Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost

Telegraf 04.04.2024
Vučić: Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u Beogradu Kristijana Šmita sa kojim je razgovarao o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. "Naglasio… »
Vučić se sastao sa Šmitom, saopštio mu šta Srbija neće podržati

Vučić se sastao sa Šmitom, saopštio mu šta Srbija neće podržati

Sputnik 04.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa Kristijanom Šmitom u Beogradu. "Sa gospodinom Šmitom razgovarao sam o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. Naglasio sam da se Srbija snažno zalaže za… »
Vučić se sastao sa Šmitom: Srbija se snažno zalaže za dobrosusedske odnose FOTO

Vučić se sastao sa Šmitom: Srbija se snažno zalaže za dobrosusedske odnose FOTO

B92 04.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je Kristijana Šmita. "Sa gospodinom Šmitom razgovarao sam o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. Naglasio sam da se Srbija snažno zalaže za dobrosusedske… »
Vučić primio u posetu Šmita: Ponovio sam našu nedvosmislenu podršku Dejtonskom mirovnom sporazumu (foto)

Vučić primio u posetu Šmita: Ponovio sam našu nedvosmislenu podršku Dejtonskom mirovnom sporazumu (foto)

Kurir 04.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je u posetu Kristijana Šmita. - Sa gospodinom Šmitom razgovarao sam o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. View this post on Instagram A post shared by… »
Vučić primio Šmita: Ponovio sam našu nedvosmislenu podršku Dejtonskom mirovnom sporazumu

Vučić primio Šmita: Ponovio sam našu nedvosmislenu podršku Dejtonskom mirovnom sporazumu

Euronews 04.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u Beogradu visokog predstavnika u BiH Kristijana Šmita. Vučić je sa Šmitom razgovarao o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. "Naglasio sam da se… »
Vučić Šmitu: Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost

Vučić Šmitu: Srbija se snažno zalaže za saradnju i stabilnost

RTS 04.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u Beogradu Kristijana Šmita sa kojim je razgovarao o aktuelnim dešavanjima, evrointegracionim i razvojnim procesima u regionu. "Naglasio sam da se Srbija snažno zalaže za dobrosusedske odnose, saradnju i… »

Vesti dana »