Povezane vesti
Macron kaže da se mogao zaustaviti genocid u Ruandi
Slobodna Evropa 04.04.2024
Francuski predsjednik Emmanuel Macron rekao je u četvrtak da su Francuska i njezini saveznici mogli zaustaviti genocid u Ruandi 1994. godine, ali da nisu imali volje da to učine, u izjavi uoči 30. godišnjice pokolja u kojem je ubijeno više od 800.000… »
Makron: Francuska mogla da spreči genocid u Ruandi, nedostajala politička volja
N1 Info 04.04.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron izjavio je da su Francuska i njeni saveznici mogli da spreče genocid u Ruandi 1994. godine u kojem je ubijeno preko 800.000 ljudi, ali kako je napomenuo, nedostajala je politička volja za tim. U saopštenju kabineta… »
Makron izjavio da je Francuska mogla da spreči genocid u Ruandi, ali je nedostajalo političke volje
Novi magazin 04.04.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron je danas izjavio da su Francuska i njeni saveznici mogli da spreče genocid u Ruandi 1994. godine u kojem je ubijeno preko 800.000 ljudi, ali kako je napomenuo, nedostajala je politička volja za tim. U saopštenju… »
Vesti dana »
Oglasio se NIS: Evo šta znači nova licenca koja je produžena do 16. juna
Blic pre 1 satjoš 31 povezana
Mali iz Vašingtona: "Srbija reagovala odgovorno, sva naša skladišta su puna" VIDEO
B92 pre 4 satijoš 32 povezane
Karići stigli na venčanje Meline Džinović: Tu je i Karleušin bivši, došao kombijem sa ženom (video)
Mondo pre 1 satjoš 23 povezane





